stat
Impreza już się odbyła

Kolki i alergie pokarmowe u niemowląt

Przychodzi taki moment, w którym każda mama rwie włosy z głowy i myśli, że to 'kolki'! Ale czy na pewno? Specjalistyczne warsztaty poprowadzi dla Was Certyfikowany Doradca Laktacyjny Anna Bulczak - doświadczona położna, właścicielka szkoły rodzenia Zaufaj Położnej i Mama dwójki dzieci.

wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł

Co to są kolki i jak je rozpoznać? Czym różni się kolka od bólu brzuszka? Ta wysypka to alergia czy trądzik? Skąd wiedzieć czy to nietolerancja pokarmowa? Jak zakładać siatki centylowe i dlaczego są tak ważne? Przyczyny płaczu u niemowląt i jak sobie z nimi radzić? Skąd mieć pewność czy maluch nie jest głodny? Co możesz sprawdzić sama, a kiedy należy iść do specjalisty? Czy pediatra załatwi wszystkie problemy?

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo!

Warsztat będzie dostępny przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później. Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.