stat
Impreza już się odbyła

Kolega Mela Gibsona

"Kolega Mela Gibsona" Tomasza Jachimka jest zabawną historią Feliksa Rzepki - aktora w średnim wieku, którego kariera artystyczna w przeszłości ograniczyła się do jednej, "wielkiej" roli Cyrano de Bergerac, dając mu na lata poczucie osobistej wielkości.

sty 30

niedziela, godz. 12:00 - 17:00

Wstęp wolny
maj 5-6

czwartek - piątek, godz. 9:00, 12:00

bilety 50, 45 zł
ulgowy 40, 35 zł
Bohater nie może uwierzyć, iż wieloletnie pasmo sukcesów i osiągnięć może się nagle zakończyć. Nie poddaje się jednak i w swojej desperacji ostatecznie, bardzo precyzyjnie reżyseruje oraz gra największą rolę swego życia, która wprawia widza w osłupienie, wywołując jednocześnie salwy śmiechu. Opaczne rozumienie świata, głupota i infantylizm dorosłych są w tej sztuce rozbrajające. Wysoka samoocena Rzepki i próba wykorzystania popularności innych do własnych celów, maluje na twarzy widza szczery uśmiech z ciepłym politowaniem. Barwne wspomnienia Feliksa z wojaży aktorskich tworzą w spektaklu zabawny klimat życiowej przewrotności, śmieszności, braku pokory... doprowadzając publiczność do bezcennej refleksji.

Występuje: Adam Dzieciniak

autor: Tomasz Jachimek
reżyseria: Waldemar Patlewicz
opieka artystyczna: Dariusz Majchrzak

BILETY:
- interticket.pl
- pod nr.tel. 531 587 829
- Infobox w Gdyni

Serdecznie zapraszamy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.