stat
Impreza już się odbyła

Kolacja inspirowana filmem "Głód mięsa"

Biały Królik Restaurant, FILMS for FOOD, Food Brand oraz Gdyńskie Centrum Filmowe, zapraszają na pierwszą część nowego cyklu Gdynia Culinary Cinema. Od listopada 2017 r. do lutego 2018 r. w restauracji Biały Królik w Gdyni będą miały miejsce 4 kolacje inspirowane filmami kulinarnymi z całego świata. Projekcje odbędą się w Gdyńskim Centrum Filmowym, a towarzyszyć im będą dyskusje i spotkania ze sławnymi Szefami oraz przedstawicielami branży.

Po seansach osoby zainteresowane jeszcze mocniejszymi wrażeniami kulinarnymi będą miały możliwość uczestniczenia w kolacji na 6 rąk przygotowanej w restauracji Biały Królik przez wybitnych Szefów Kuchni z Polski. Pierwszą kolację przygotują Marcin Popielarz, Rafał Koziorzemski oraz Jacek Koprowski. Menu zapowiada się wyśmienicie

Najbliższy pokaz i kolacja już 4 listopada!Cena kolacji to 150 zł / osobę. Kontakt i rezerwacja: restauracja@bialy-krolik.pl , 58 351 03 30

---

"Głód mięsa"/ "Need for Meat"
reż. Marjin Frank
Holandia 2015
74'

Czy jesteśmy uzależnieni od mięsa?
Marijn Frank, reżyserka i równocześnie bohaterka filmu, staje przed trudnym wyborem pomiędzy miłością do mięsa, a racjonalnymi argumentami przeciwko produktom mięsnego przemysłu. W swoim obrazie ukazuje różne perspektywy - rzeźników, przedsiębiorców gastronomicznych, ale też wegetarian, wegan i psychologów. Zadaje trudne pytania i skłania do refleksji nad tym, co jemy i jakie podejmujemy decyzje.

Wieczór zwieńczy natomiast kolacja inspirowana filmem, którą przygotuj Szef Kuchni Białego Królika, Marcin Popielarz i Rafał Koziorzemski.

Kontakt w sprawie kolacji: restauracja@bialy-krolik.pl , 58 351 03 30

Bilety na pokaz w Gdyńskim Centrum Filmowym premierowy w cenie 23 zł są dostępne w kasach Gdyńskiego Centrum Filmowego i na stronie internetowej kina.

Kolacja jest płatna osobno. Ceny podamy wkrótce.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.