stat
Impreza już się odbyła

Kobiety kobietom - kolacja charytatywna

Hilton Gdańsk oraz Restauracja Mercato mają zaszczyt zaprosić na trzecią już edycję wyjątkowego wydarzenia jakim jest kolacja charytatywna "Kobiety kobietom". Ideą kolacji jest pomoc kobietom, które ze względu na trudną sytuację potrzebują wsparcia.

Relacja z imprezy

sie 15

sobota, godz. 12:00

Gdańsk, ul.Podleśna
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 14:00 - 18:00

Wstęp wolny
Fundusze zebrane przy tej okazji zostaną w całości przekazane na zakup nowych łóżek w Oddziale Onkologii Klinicznej Szpitala Morskiego w Gdyni, kierowanego przez dr n. med Iwonę Danielewicz. Dzięki nim przebywające tam pacjentki będą miały możliwość walczyć o zdrowie w bardziej komfortowych warunkach.

Podczas wydarzenia Panie będą miały okazję nie tylko skosztować specjalnie skomponowanego przez szefa kuchni Pawła Stawickiego 8-daniowego menu degustacyjnego, ale przede wszystkim spotkać się i poruszyć ważne tematy, jakimi są profilaktyka i walka z rakiem. Kolację uświetni obecność samej dr n. med Iwona Danielewicz, która pojawi się, by podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy i oddziału.

Zapraszamy na to wyjątkowe kobiece spotkanie, które oprócz doznań kulinarnych, nowych znajomości i niespodzianek przyniesie realny efekt - w postaci pomocy pacjentkom szpitala.

Podczas kolacji Panie będą miały okazję degustować 8 - daniowe menu autorstwa Pawła Stawickiego


Kolacja degustacyjna z winem

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
Ilość miejsc jest ograniczona.
Gwarancja rezerwacji jest 100% przedpłata do dnia 4.03.2019.
W celu rezerwacji prosimy o kontakt: katarzyna.boniecka@hilton.com

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij