stat
Impreza już się odbyła

Kobieta w Centrum

Rozwój, motywacja, zdrowie, uroda i relaks ... czyli zajrzyj do Galerii Madison na warsztaty rozwojowe TYLKO dla KOBIET.

Poród to ruch

lut 21

piątek, godz. 12:00 - 18:00

bilety 450-550 zł
Zapisz się tutaj: https://madison.gda.pl/pl/warsztaty-rozwojowe-kobieta-w-centrum

Codziennie w biegu, pomiędzy pracą, domem, szkołą, zakupami, zajęciami dzieci, praniem, sprzątaniem, gotowaniem ... codziennie ... próbują dogonić same siebie. Takie są współczesne kobiety. W gąszczu obowiązków i zadań do wykonania walczą o chwilę tylko dla siebie. Dlaczego? Bo siła kobiet tkwi w silnym umyśle, pewności siebie, akceptacji i samorealizacji. Znamy to, w końcu same jesteśmy kobietami, matkami, córkami, żonami ... - mówią Anna Flis i Jowita Spychalska, ambasadorki programu "Sukces to JA" Fundacji Sukces Pisany Szminką, które razem z Galerią Handlową Madison stworzyły program warsztatów rozwojowych dedykowanych właśnie kobietom. Warsztaty dla kobiet organizowane na terenie Galerii Handlowej to dla nas nowość, ale i ciekawe wyzwanie, możliwość dotarcia do wielu uczestniczek, które być może nie miały okazji brać jeszcze udziału w tego typu przedsięwzięciach, a chciałyby zadbać o swój rozwój osobisty - dodają.

Cykl warsztatów rozwojowych, których I edycja odbędzie się w czwartek 28.02.2019 r., będzie realizowany na terenie Galerii Madison przez cały rok aż w 10 edycjach - od lutego do listopada w każdy ostatni czwartek miesiąca.

W ramach cyklu przeprowadzimy wykłady i zajęcia praktyczne z dziedzin takich jak: psychologia, rozwój osobisty, zdrowie i uroda, praca i biznes. Podczas każdych warsztatów na uczestniczki czekać będą prezenty niespodzianki przygotowane przez Galerię Madison, a także szereg aktywności dodatkowych, będących wartością dodaną do warsztatów.

Zajęcia przeprowadzimy w specjalnie przygotowanej strefie warsztatowej, zlokalizowanej na II piętrze Galerii Madison, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Intersport. Specjalnie z myślą o pracujących paniach, które będą zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu, każdorazowo warsztaty będą odbywać się w godzinach popołudniowych tj. 16:30-20:30.

Harmonogram warsztatów:

27 czerwca 2019
25 lipca 2019
29 sierpnia 2019
26 września 2019
31 października 2019
28 listopada 2019

Regulamin warsztatów dostępny tutaj: https://madison.gda.pl/pl/regulamin-warsztatow-rozwojowych-kobieta-w-centrum

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni