stat
Impreza już się odbyła

Klub komediowy

Wydarzenie w ramach

Klub Komediowy to niezależna scena teatralna, działająca w Warszawie od 2014 roku. Piwniczny plac zabaw dla dorosłych, gdzie amerykańska komedia flirtuje z polską kulturą. I choć ostatnio jesteśmy znani szerzej głównie jako twórcy "pięknej i długiej reklamy Apa*tu", to Klub jest przede wszystkim sceną, barem i kreatywnym writers' roomem. A odkąd otworzyliśmy nasz drugi lokal - klub Rakietę - także dance floorem. Gramy oryginalne formaty i spektakle własnej produkcji: spektakle improwizowane, kabaret literacki, a także stand-up czy dubbingi - będące różnymi formami komedii na żywo. Jesteśmy wiodącą sceną tego typu w Warszawie i (podobno wciąż) jedynym klubem komediowym w Polsce.

paź 23

sobota, godz. 17:30

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
lis 29

poniedziałek, godz. 20:00

Gdańsk, Rajska 6
bilety 80 - 120 zł
Kup bilet
Tinder impro party
Zainspirowani jednym z najpopularniejszych portali randkowych, z którego oczywiście "nikt z nas nie korzysta", komicy z Klubu Komediowego zagrają serię improwizowanych randek. Ten spektakl to rajd przez najgorzej skomponowane profile randkowe. Zapraszamy bez względu na wiek, płeć, lokalizację, czy nadzieję: na seks, na miłość, czy czego kto tam na Tinderze szuka.

Wieczór krótkich gier
Spektakl pełen szybkich i energicznych scen, zaskakujących kwestii i zabawnych puent. Tego wieczoru na szczególnie liczą się refleks i błyskotliwość komików. Gry mają odgórne założenia i improwizatorzy z Klubu Komediowego będą musieli się nieźle nagimnastykować, by je zrealizować. Dodatkowo widzowie przed każdą kolejną grą dorzucą im swoje własne inspiracje.

All the single ladies
Improwizowany spektakl o życiu wielkomiejskich singli - tym razem bawiących się na Open'erze. Dla widzów niezależnie od ich płci i statusu związku na Facebooku. Ci, co w parach - podbudują swoje ego nieszczęściem tych, którzy nie są w związkach. Ci, co samotni - umocnią się w poczuciu niezależności i dumy. W końcu każdy z nas był, jest albo będzie singielką/singlem!

Dodaj do playlisty
Wieczór muzycznych hitów, których nie ma (jeszcze) na żadnej playliście z hitami z Open'era, a które mogłyby nam towarzyszyć w podróży do Gdyni, podczas chilloutu na plaży, a może nawet polecieć z najmniejszej i najbardziej alternatywnej sceny festiwalowej. Utwory rockowe, hity disco, hip-hopowe kawałki czy melancholijne ballady, śpiewane i wymyślane na żywo, o tytułach podrzucanych nam przez publiczność!

Dubbingi niszczą
Wieczór dla fanów przewrotnych, niesfornych i błyskotliwych dubbingów. Po tym filmy i seriale już nigdy nie będą takie same. Improwizatorzy na żywo podłożą zupełnie nową, zaskakującą ścieżkę dialogową do wyciętych klipów z wybranych filmów i seriali. Zobaczcie alternatywne wersje produkcji kinowych i telewizyjnych z oryginalną, kontrowersyjną (czasem niecenzuralną) wersją dubbingową.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.