• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Klif Fashion Studio

Klif Fashion Studio to bezpłatne spotkania ze stylistką Katarzyną Kobielą. Obowiązują zapisy online poprzez stronę www. Dostępne terminy w czerwcu: 10.06, 12.06, 17.06, 19.06, 24.06, 26.06.

27 lipca - 30 września 2022

bilety 55 - 59 zł
ulgowy 35 - 39 zł
Kup bilet

w każdy piątek (do 28.08), godz. 21:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Katarzyna Kobiela stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego, prelegentka na konferencjach, personal shopper.

W pracy kieruje się dewizą, że zawsze trzeba pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować własny komfort bycia. Nie bazuje na utartych schematach, ale unika także ubrania klienta we własną wizję. Bierze pod uwagę wykonywany zawód, przyzwyczajenia, preferencje i szuka kompromisu. Swoją pracą przekonuje, że odpowiedni, spójny wizerunek buduje autorytet, dodaje pewności siebie i pomaga w kontaktach towarzyskich oraz biznesowych. Daje możliwość wyrażania siebie na swój własny, indywidualny sposób i pomaga w osiąganiu celów.

Prywatnie, jako członek zarządu Fundacji Wspierającej Rozwój Medycyny, angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Jej pasją jest moda, jazda konna, taniec oraz muzyka. Jest niepoprawną optymistką, znajdującą pozytywne strony w każdej sytuacji.

W ramach projektu KLIF | FASHION STUDIO możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z Katarzyną, zyskując wiedzę z zakresu etykiety biznesu, a także poznasz tajniki budowania indywidualnego stylu opartego na poczuciu komfortu.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.