stat
Impreza już się odbyła

Klaudia Formella-Mróz i Mariusz Królikowski - bio

Klaudia Formella-Mróz to młoda, intrygująca wokalistka z Gdyni, o charakterystycznym ciepłym wokalu, najlepiej odnajdująca się w klimatach ambient pop oraz independent. W czerwcu tego roku będzie nagrywać pierwszą płytę EP przy wsparciu gdańskiego inkubatora przedsiębiorczości Starter oraz platformy wspieram.to.

paź 22

piątek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 70-170 zł
Kup bilet

w każdy piątek (do 29.10), godz. 18:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Piosenki Klaudii pisane w języku polskim, opowiadają o codziennym życiu oraz próbie pogodzenia go z dążeniem do spełniania marzeń, są inteligentnym spojrzeniem na rzeczywistość. Przemyślane i melodyczne kompozycje w wersjach akustycznych - na koncertach towarzyszy jej jedynie akompaniament w postaci gitary akustycznej - dają słuchaczowi poczucie bliskości i możliwość wniknięcia w świat artystki, która swoje inspiracje czerpie tak z anglojęzycznego kręgu kulturowego (Daughter, Cigarretes After Sex) jak i polskiej sceny muzycznej ostatnich dekad (Mannam, Gawliński, Hey).

koncerty w Trójmieście


Podczas koncertów oprócz piosenek autorskich można również usłyszeć interpretacje utworów, tzw. covery, co jest z jednej strony formą ukłonu wobec artystycznych inspiracji dla tego projektu muzycznego, a z drugiej zarysem drogi do kształtowania własnego stylu.

Śpiew - Klaudia Formella-Mróz
Gitara akustyczna - Mariusz Królikowski

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.