Impreza już się odbyła

Kino podwórkowe i pchli targ

Zapraszamy na pierwsze Kino Podwórkowe. Będziecie mogli jak zawsze popuszczać duże bańki mydlane, pobawić się w różne zabawy i obejrzeć film.

kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
I dodatkowa atrakcja - dziecięcy pchli targ, który zaczyna na stałe wpisywać się w Kino. Jeśli chcecie wystawić swoje zabawki, prosimy o ZAPISY (tylko wystawcy na pchli targ) do dnia 13 sierpnia na: klubwrzeszczaka@gmail.com

PROGRAM:

16:30 - zaczynamy - gry i zabawy podwórkowe: sznur, guma, klasy, malowanie twarzy i bańki
16.30 - zaczyna się również dziecięcy pchli targ
19.00 - 19.30 - dobranocka
19.30 - 20.50 - projekcja: "Rabarbar"


Czasem małżeństwo nie jest do końca życia. Tata Siema przekonał się o tym już dwa razy. Mama Winnie też wie to z doświadczenia. Dzień ich ślubu coraz bliżej, ale wydaje się, że nic z tego nie będzie - o wszystko się kłócą. I o to, gdzie jechać na miesiąc miodowy i o to, co zjeść na obiad. Winnie i Siem postanawiają im pomóc. Jeżeli ich rodzicom ma się udać, muszą tylko przestrzegać dziesięciu prostych zasad. Chociaż lokalny psycholog wcale nie uważa, że wskazówkami można coś zdziałać, Winnie i Siem, z pomocą swoich przyrodnich rodzeństw, kręcą wielki film instruktażowy - czy to wystarczy, żeby małżeństwo rodziców doszło do skutku?

------

Kino dofinansowane przez Miasto Gdańsk

Kolejne kino:

21 sierpnia - Pl. Biskupa O'Rourke

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij