• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Kino dzielnicowe: Johnny
PATRONAT

Kino na Szekspirowskim - Paterson

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie pokaz Kina na Szekspirowskim - kultowy "Paterson" Jima Jarmusha z dokonałem Adamem Driverem w roli głównej (Gwiezdne Wojny, Dom Gucci, Anette). Pokaz, który ze względu na pogodę nie mógł się odbyć 20.08. Tym razem zapraszamy wyjątkowo szybciej, bo już na godz. 20:00.

Paterson to rewelacja festiwalu w Cannes i jeden z najlepszych filmów Jima Jarmuscha. Twórca Broken Flowers stworzył pełną humoru opowieść o tym, że życie jest poezją i każdy może odnaleźć szczęście na swój sposób.

Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie.

Zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają bilety na pokaz z dnia 20.08 (pokaz, który nie odbył się ze względu na pogodę); Dodatkowa pula biletów w sprzedaży online na oraz w kasie Teatru Szekspirowskiego.

Cykl pokazów współfinansowany ze środków Miasta Gdańska. Główny Partner: Gdański Teatr Szekspirowski. Partnerzy: KINO PRO, Eurotrend, EPSON. Organizacja: Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa

Informacja o biletach

Opinie