• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Kino w Blokowisku
PATRONAT

Kino na Szekspirowskim Bezmiar

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Po raz ósmy zapraszamy na najpiękniejsze kino plenerowe w Gdańsku - na dachu Teatru Szekspirowskiego. Pokazy inspirowane są słynnymi projekcjami filmowymi "Rooftop cinema", które odbywają się od wielu lat na dachach budynków Nowego Jorku. Przez całe wakacje odbędzie się 28 pokazów w wyjątkowej scenerii - z widokiem na dachy gdańskich kamienic.

w każdy wtorek (od 05.09 do 26.09.2023), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdą środę (do 29.09), godz. 12:00

bilety 10 zł
UWAGA ZE WZGLĘDU NA DESZCZ POKAZ PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN (niedziela 2.07 lub poniedziałek 3.07 - informację potwierdzimy 1.07, do końca dnia)Bezmiar, reż. Emanuele Crialese, Włochy, Francja, 2022, 97 min.

Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.

Opinie