stat
Impreza już się odbyła

Kinguin Online Cup - SC 2 - Kwalifikacje #1

Zapraszamy wszystkich fanów Stracraft 2 do pierwszego turnieju online organizowanego przez Kinguin Esports Lounge. Ze względu na wiadomą, globalną sytuację pragniemy zapewnić Wam nieprzerwane atrakcje esportowe, nawet poza naszym lokalem.

Seria online to w przede wszystkim kwalifikacje - pierwszy etap turnieju, którego finały odbędą się na żywo w naszym lokalu. Już teraz zachęcamy Was do uczestnictwa w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym, który odbędzie się 28.11 i 29.11 (w zależności od liczby uczestników).

Co należy zrobić, aby wziąć udział w kwalifikacjach?
- Po pierwsze zarejestrować swoją drużynę.
- Następnie należy opłacić wpisowe w wysokości 20.90 zł (od osoby).
- W celu usprawnienia weryfikacji prosimy o informację (na lounge@kinguin.io lub discord) o fakcie dokonania zakupu. Dopiero wtedy drużyna zostanie oficjalnie zapisana. Sugerujemy także, aby e-mail podany podczas rejestracji i zakupu był taki sam.

Kwalifikacje startują o godzinie 12 w sobotę (ewentualna kontynuacja w niedzielę). Wszelki support, zażalenia itp. również będą rozstrzygane na discord.
Wszyscy gracze mają w obowiązku pojawić się tam na specjalnie przygotowanym kanale aby ułatwić wzajemną komunikację!
Co czeka Was w trakcie finałów?

Na chwilę obecną pula nagród wynosi 1000 zł i jest podzielona w następujący sposób:
1 miejsce - 600 zł
2 miejsce - 250 zł
3 miejsce - 150 zł
Pula nagród zostanie z całą pewnością uzupełniona o dodatkowe nagrody rzeczowe oraz finansowe. Miejcie więc na oku naszą grupę, o wszelkich zamianach będziemy informować na bieżąco.

Pozostałe terminy kwalifikacji:
Etap 2 - 12/13.12.2020
Etap 3 - 9/10.01.2021
Etap 4 - 16/17.01.2021
Linki do zapisów będą ogłaszane co tydzień.

Finały zostaną rozegrane najprawdopodobniej w połowie lutego 2021 roku w naszym lokalu. Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja się unormuje.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.