stat
PATRONAT

Kiev Office (1 opinia)

Kiev Office, po sąsiedzku, wystąpi w B90!
(Indie Art Punk - Gdynia)

Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia (Wok, Git). Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie (Krzysztof Wroński - Perkusja, Joanna Kucharska - Bass).

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Trio ma za sobą ponad 170 koncertów w kraju i zagranicą - między innymi festiwale : Heineken Open'er Festival, Jarocin, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.

Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym "Modernistyczny Horror", Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth'owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.

Co kryje za wymuskanymi fasadami budynków? Co znaleźć można skręcając z utartych turystycznych szlaków, wymykając się ze zorganizowanej wycieczki? Album "Modernistyczny Horror" zabiera słuchacza w podróż w takie właśnie niezbadane zakamarki. Przez krzaki, nadmorskie bunkry, podziemne korytarze i rzadko odwiedzane enklawy pierwotnych gdynian i kaszubów - docieramy do samego jądra ciemności. Do wnętrza miasta.

Dyskografia Kiev Office :
2009 - "Jest Taka Opcja"
2011 - "Anton Globba"
2013 - "Zamenhofa" 2014 - "Statek Matka"
2017 - "Modernistyczny Horror"

Bilety dostępne na:
www.tickets.soundrive.pl

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna
  kwi 15
  środa, g. 20:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Tomasz Makowiecki
 • hip-hop , muzyka alternatywna
  kwi 17
  piątek, g. 18:00
  Gdańsk, B90
  Jan-Rapowanie