stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kids Media Lab

  • Kalendarz
    12 - 31 grudnia 2020
  • Lokalizacja
    Online

Przed nami trzecia w tym roku odsłona Festiwalu Filmowego Kino w Trampkach. Rok 2020 jest szczególny z uwagi na globalną sytuację. Nie mogliśmy spotkać się w salach kinowych, dlatego żeby zaprezentować naszym widzom wszystko, co zaplanowaliśmy na tę edycję, postanowiliśmy podzielić go na trzy etapy. Po sierpniowych pokazach filmów pełnometrażowych, jesiennym spotkaniu z krótkim metrażem (ponad 14 tys. wyświetleń) nadszedł czas na trzeci etap - nowe media.

Kino w Trampkach premierowo wkracza w wirtualną przestrzeń. Już od 12 grudnia (sobota) na www.kinowtrampkach.pl wykorzystując nowe technologie i nowe media zapraszamy młodych użytkowników do tworzenia własnych historii. Użytkownicy w Trampkach wyruszą w podróż w nieznane. Nie narzucamy kierunku poruszania się, zachęcamy wręcz by decydowali, którą ścieżką podążą i jaką kolejność zdarzeń uznają za najlepszą do napisania swoich opowieści. Dajemy narzędzie i podpowiedzi, reszta zależy już tylko od wyobraźni uczestnika. Zabieramy dzieci, młodzież i dorosłych w nowy, niezwykły i wciąż nieodkryty świat, gdzie nie korzystają z gotowych rozwiązań.

Nasz KIDS MEDIALAB to:
gry, aplikacje

interaktywne zabawy
warsztaty online
grafika, fotografia
filmy krótkometrażowe

Wirtualna przestrzeń działań twórczych połączona z nauką korzystania z nowych mediów dostępna będzie dla widzów Festiwalu Kino w Trampkach od 12 do 31 grudnia. Przewodnikiem po tym niezbadanym do końca i czekającym na odkrycie świecie będzie dziewczynka, rówieśniczka naszych odbiorców.

ORGANIZATOR
Fundacja CINEMANIA - została powołana, by pokazywać ciekawe, fajne, różnorodne filmy dla młodego widza. To my robimy Kino w Trampkach - Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. To razem z nami dużo się już zmieniło w dostępności i wzbudzaniu ciekawości co dzieci oglądają.

Tegoroczne wydarzenie festiwalowe dwa wydarzenia:
- 8 edycja Kina w Trampkach w Warszawie;
- 2 edycja Kina w Trampkach w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.