• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
KęKę

Kękę - Siara (1 opinia)

Agencja Artystyczna Bashesh oraz Klub B90 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "SIARA", który odbędzie się 01.10.2021 w Gdańsku.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Start / bramka: 19:00
Start koncertu głównego: 21:30

Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.

Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących reżimu sanitarnego.

Oświadczenie

Jeżeli nie chcecie drukować oświadczenia, możecie je wypełnić online przed koncertem, na stronie biletomat.pl

KęKę - właściwie Piotr Dominik Siara urodzony w Radomiu.

Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku.. Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu "Takie Rzeczy w 2013 r, raper na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych.

Poza platynową płytą za debiutanckie Takie Rzeczy, otrzymał on potrójnie platynowe wyróżnienia za kolejne albumy: "Nowe Rzeczy", "Trzecie Rzeczy", "To Tu". Jego ostatni krążek "Mr KęKę" lada chwila również otrzyma ten tytuł.

Teraz po półtorarocznej przerwie KęKę wraca z nowym materiałem. "SIARA" to 12 starannie wybranych utworów, w większości opowiadających historie sprzed lat. Smutki i radości okresu dorastania, wymieszane są z obrazami realiów Radomia z przełomu tysiącleci. Wspominkowy trzon albumu wzbogacony został paroma numerami opisującymi bieżące wydarzenia z życia artysty. Z uwagi na bardzo osobisty charakter wydawnictwa, KęKę postanowił wrócić do sprawdzonej formuły i nie zapraszać żadnych gości. W warstwie muzycznej otrzymujemy połączenie klasycznych i nowoczesnych brzmień od topowych polskich producentów. W dwóch utworach scratche dograł niezawodny Dj VaZee.

Jeśli z jednej strony lubisz nostalgiczną, a z drugiej energiczną i momentami prześmiewczą odsłonę KęKę, to ten album jest dla Ciebie.

Opinie (1)

  • przenieście na jutro - proszę, proszę

    bardzo żałuję, że nie będę mógł byc na tym koncercie

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.