stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kayah (4 opinie)

pop

Wydarzenie w ramach

KAYAH - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów.

paź'21 23

sobota, godz. 19:00

bilety 99-129 zł
Kup bilet
paź'21 28

czwartek, godz. 19:30

Gdańsk sopot,
bilety 129 - 149 zł
Kup bilet
Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Swój debiutancki autorski album "Kamień" wydała w 1995 roku i do tej pory ma na koncie 10 albumów (Kamień, Zebra, Kayah i Bregovic, JakaJaKayah, StereoTyp, The Best & the Rest, MTV Unplugged, Skała, Kayah & Royal Quartet i najnowszy Transoriental Orchestra).

pop - koncerty w Trójmieście


W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu, czy albumu. W 2007 roku wydała DVD "Kayah - MTV Unplugged", zawierające rejestrację koncertu w ramach słynnego cyklu, do którego Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej.

Najnowsza płyta Kayah "Transoriental Orchestra" to selektywny wybór pieśni żydowskich z różnych regionów Europy i Bliskiego Wschodu. Ta różnorodność geograficzna ma oczywiście odzwierciedlenie w muzyce, w której słychać brzmienia bałkańskie, perskie, słowiańskie, afrykańskie no i oczywiście żydowskie. To także różne języki, z jakimi musiała zmierzyć się Kayah - śpiewa po hebrajsku, polsku, macedońsku, w jidysz, ladino, arabsku, a za sprawą utworu "Kicy bidy i bokha" autorstwa Papuszy, również po romsku.

W Sopocie, na scenie Zatoki Sztuki Beach Club w ramach cyklu Lotto Music wystąpi 10 lipca.

OPIS STREF:
Strefa "VIP" to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem.
Strefa "A" zaczyna się 4 m od sceny i kończy około 25 m od sceny,
Strefa "B" zaczyna się 25 m i ciągnie do końca przestrzeni klubu.

Otwarcie drzwi - 19:00
Koncert - 21:00

Opinie (4) 1 zablokowana

 • idę, lubię ją (1)

  • 11 5

  • super, idź.

   • 3 1

 • do zajechania, ciekakwe czy ma zmieniony olej ?

  • 0 4

 • ...hmm czyli znowu trzeba płacić ,a tak fajnie było...

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.