stat
Impreza już się odbyła

Kawa z animacją społeczną

Animatorki, Animatorzy lokalnej społeczności - spotkajmy się! Na żywo lub online. Zależy nam, aby każdy miał możliwość dołączyć, dlatego wydarzenie będzie miało formę hybrydową.  • Kto ma ochotę na aromatyczną kawę lub herbatę?

  • Kto ma ochotę posłuchać inspirujących dobrych praktyk?

  • kto chce, by jej/jego głos na temat animacji społecznej był uwzględniony?Od października rusza projekt Kompas Pomorskiej Animacji Społecznej. Na najbliższym spotkaniu opowiemy o jego celu i ramach, a działania... chcemy kształtować zgodnie z Waszymi oczekiwaniami! Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dokładny kierunek Kompasu i jego wydarzeń, przyjdź na wydarzenie i daj nam znać!

Na Kawie z animacją społeczną chcemy się przede wszystkim spotkać, wymienić się opiniami na temat naszej pracy, porozmawiać o jej blaskach i cieniach oraz o tym, co jest nam potrzebne, by działać lepiej. To świetna okazja do poznania nowych osób oraz sposobów współpracy ze społecznością lokalną.

Gościem specjalnym będzie Maciej Bielawski - doświadczony praktyk inicjatyw sieciujących w województwie warmińsko - mazurskim, Wiceprezes Stowarzyszenia ESWiP oraz współzałożyciel Forum Animatorów Społecznych.

Do zobaczenia w czwartek, 28 października o godzinie 16.30 w siedzibie Fundacji RC (al. Grunwaldzka 5 w Gdańsku-Wrzeszczu) lub przed monitorami - link do spotkania podamy przed wydarzeniem.

Projekt finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.