Impreza już się odbyła

Katolicy na ulicy (11 opinii)

cze 19

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 58 - 65 zł
Kup bilet
Już po raz dziewiąty Festyn "Katolicy na Ulicy" zagości w Gdańsku na ul. Długi Targ przy Zielonej Bramie. Jak co roku organizatorem jest Stowarzyszenie Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji "Jezus Żyje".

koncerty w Trójmieście


To nazwa wydarzenia, które od ośmiu lat w Uroczystość Bożego Ciała odbywa się w Trójmieście. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji "Jezus Żyje". Każdego roku uczestniczy w nim od kilkuset do kilku tysięcy osób. Młodzi chrześcijanie głoszą Ewangelię przez taniec, muzykę, modlitwę, i śpiew.

Tegoroczna impreza odbędzie się 7 czerwca w Gdańsku na Długim Targu przy Zielonej Bramie. Grać i śpiewać będą Diakonia Muzyczna SNE oraz zespół "Chili My\'". Początek o godz. 17.00. Organizatorzy proszą wszystkich o zabranie ze sobą Pisma świętego, a grających o przyniesienie swojego instrumentu /próba przy scenie o godz. 16.30/. Festyn zakończy się modlitwą uwielbienia w Kaplicy Królewskiej przy Bazylice Mariackiej o godz. 20.00.

Organizowane przez Stowarzyszenie "Jezus Żyje" przedsięwzięcie cieszy się ogromną popularnością i każdorazowo gromadzi od kilkuset do kilku tysięcy osób. Podczas tych spotkań występowali miedzy innymi tacy artyści jak: Arka Noego, Mieczysław Szcześniak, Armia, Houk, New Live M., 2 Tm 2,3, Maleo Reggae Rockers, Deus Meus, Sal Solo, Piotr Rubik ("Tu es Petrus") i inne. Towarzyszyły temu konkursy biblijne, plastyczne, muzyczne i literackie dla dzieci i młodzieży.

W tym roku chcemy Wam zaproponować coś nowego!

Inicjatywa: 100 gitar na Długiej!

Chcemy zagrać największy Gdański koncert uwielbieniowy na 100(lub więcej gitar).

Dlatego jeśli masz gitarę i znasz choćby kilka chwytów - to wystarczy!

Przyjdź koniecznie na 16.30 na próbę pod scenę na Długiej, a później podczas koncertu ZAGRAJMY RAZEM!

To będzie coś!

PAMIĘTAJ!: Tylko z TOBĄ się uda! Nie ograniczaj się - zaproś przyjaciół gitarzystów i przyjaciółki gitarzystki. A jeśli nie potrafisz grać - to nie szkodzi. Powiedz swoim grającym znajomym, a sam przyjdź, by im pokibicować. Tego wydarzenia nie możesz przegapić.

W celu lepszej organizacji GITARZYSTO - potwierdź swą obecność na maila: mariusz@snegdansk.pl

Wszystkie wspólnoty ewangelizacyjne i ewangelizujące :) zapraszamy, aby przepasani Bożym Słowem, czyli z Biblią w ręku, z ewangelizacyjną koszulką na piersiach i trensparentem głoszącym Bożą mocą stawili się w ten dzień na Długą!!!!!!!!!

Opinie (11) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.