stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Katolicy na ulicy (31 opinii)

kwi 26

niedziela, godz. 14:00

Pszczółki,
bilety 10-20 zł

27 lipca - 6 sierpnia 2020, godz. 09:00

Wyspa Sobieszewska
bilety 700 zł
Dlaczego 23 czerwca Teleexpress zanotuje dramatyczny spadek swojej oglądalności? To proste. W tym czasie - jak co roku w "Boże Ciało" - Trójmiasto zgromadzi się na Długim Targu w Gdańsku, by o godz. 17:00 rozpocząć wielką fetę w ramach ewangelizacyjnego event'u "Katolicy na Ulicy".

Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji od ponad 10 lat zaprasza w ten dzień wszystkich chrześcijan do radowania się z obecności Boga, który przechadza się - i to dosłownie - ulicami naszego miasta.

Sto bębnów, sto gitar, parada świętości, dynamiczny taniec, żywiołowa muzyka, gwiazdy: Arka Noego, Mieczysław Szcześniak, Armia, Houk, New Live M., 2 Tm 2,3, Maleo Reggae Rockers, Deus Meus, Sal Solo, Piotr Rubik ("Tu es Petrus") - to wszystko już za nami. Co w tym roku?

Wolność! "Jezus daje wolność" - to hasło przewodnie tegorocznej imprezy, a także prawda, o której będzie można usłyszeć z ust tych, którzy tego na co dzień doświadczają. Na scenie przywitają nas: Diakonia Uwielbienia SNE, która zaprosi do wspólnego śpiewu oraz tańca; dalszy ciąg festynu poprowadzi Zespół "Mocni w Duchu" (muzyka, świadectwa, modlitwa); a na koniec bezkompromisowy przekaz Dobrej Nowiny w wykonaniu zespołu reggae - "Regau".

Główne prawdy Ewangelii ujęte okiem artysty na premierowej wystawie fotografii artystycznej, punkty dla dzieci (malowanie "buziek" i in.), wejście przez Bramę Wolności; bicie rekordu w najdłuższym polonezie Gdańszczan oraz wiele innych atrakcji, którym patronuje Metropolita Gdański - Ks. Abp Sławoj Leszek Głódź, a także Prezydent Miasta Sopotu - Jacek Karnowski.

Program:

17.00-18.00 Rozpoczęcie imprezy / przywitanie gości. Program przygotowany przez Diakonię Uwielbienia Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji "Jezus Żyje"

18.00-19.15 Koncert uwielbienia: "Mocni w Duchu"

19.15-19.30 Modlitwa za miasto

19.30-21.00 Koncert zespołu "Regau"

21.00-21.30 Zakończenie

Opinie (31) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.