Impreza już się odbyła
PATRONAT

Katarzyna Rogalska "Polskie Drogi" (14 opinii)

18 sierpnia zapraszamy na koncert Katarzyny Rogalskiej, która wystąpi z programem "Polskie Drogi".

Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie skrzypiec. Od wielu lat związana z Cappellą Gedanensis jako muzyk instrumentalista wykonując solowe partie skrzypcowe.

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


W utworach szuka muzycznej myśli i głębi wyrazu. Jej umiejętności potwierdza udział w wielu różnorodnych koncertach Cappelli Gedanensis, z którą współpracuje od 1995 r. Koncertowała z K. A. Kulką, W. Wiłkomirską, V. Brodskim.
 
Katarzyna Rogalska posiada ciepły, sopran liryczny i swoją muzyczną osobowość wyraża także poprzez śpiew. Brała udział w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach piosenki. Koncertowała w takich krajach jak Rosja, Niemcy, Izrael, Włochy, Gruzja.

Nagrała również 3 solowe płyty wokalne, z których ostatnia adresowana jest do dzieci. Przy realizacji swojej wokalnej pasji współpracowała z Cezarym Paciorkiem, Andrzejem Popielem (zespół Anawa), Grzegorzem Piętakiem (zespół Brathanki), Jackiem Wąsowskim (gitarzystą Maryli Rodowicz i zepołu Chili my) Andrzejem Mańkowskimi i muzykami Cappelli Gedanensis. Prezes Gdańskiego Stowarzyszenia "Jaś i Małgosia" oraz pomysłodawca Konkursu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży  im. Teatrzyku Bim - Bom w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie (14) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.