stat
PATRONAT

Katarzyna Groniec i Kacper Fułek - Dla autyzmu i Domu Rain Mana (1 opinia)

10 listopada zapraszamy na koncert charytatywny na rzecz budowy Domu Rain Mana. Cały dochód z koncertu i towarzyszącej mu charytatywnej aukcji dzieł sztuki przeznaczamy na budowę domu na farmie w Kwiekach.

W tym roku podczas koncertu wystąpi Katarzyna Groniec ze swoim nowym programem promującym płytę Ach i Kacper Fułek. Artyści występują całkowicie charytatywnie.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Koncert charytatywny stanowi okazję, by włączyć się w dzieło tworzenia miejsca życia dla dorosłych osób z autyzmem, domu na farmie, gdzie osoby z autyzmem będą mogły zamieszkać, gdy ich rodzice/opiekunowie nie będą już w stanie sprawować nad nimi opieki.

Partner: Opera Leśna
Patronat medialny: Radio Gdańsk i Trojmiasto.pl

Katarzyna Groniec jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1988 r. Dla nas wystąpi z programem promującym jej najnowszy album "Ach!", za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii "muzyka poetycka roku". "Ach" opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem, co jakiś czas kończacym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać.

Kacper Fułek, uczestnik tegorocznej edycji Voice of Poland, zaśpiewa kilka piosenek, w tym własne kompozycje. Dla Domu Rain Mana wystąpi już po raz drugi. Artyści zagrają koncert na rzecz budowy Domu dla osób z autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/Czerska (pow. chojnicki). Fundacja Dom Rain Mana jest Organizacją Pożytku Publicznego włączającą  się w nurt pomocy osobom z autyzmem i ich rodzinom przez konsultacje,  szkolenia  i konferencje, wydawanie pisma AUTYZM i organizację  imprez integrujących  środowisko. Dalekosiężnym celem fundacji jest stworzenie na wiejskiej farmie Centrum Pomocy dla osób z autyzmem - "Dom Rain Mana". Posiadamy tam ziemię, przygotowany jest projekt domu, są doprowadzone media, zbierane są pieniądze na budowę domu, w którym będą mogły żyć osoby z autyzmem, gdy zabraknie ich rodziców. Więcej informacji o Fundacji Dom Rain Mana i o autyzmie na www.domrainmana.pl i fb https://www.facebook.com/domrainmana/

W czasie koncertu odbędzie się aukcja charytatywna obrazów i grafik trójmiejskich artystów na rzecz budowy Domu dla Osób z Autyzmem na farmie we wsi Kwieki k/ Czerska.

Informacja o biletach

Zaproszenia - dowolny datek na budowę Domu Rain Mana (sugerujemy 50 zł od osoby ) można
zamawiać telefonicznie u organizatora: 606 58 59 41.
bilety 35 zł
Kup bilet

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • poezja śpiewana , karaoke
  paź 24
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, deguStacja
  Pociąg do Muzyki

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni