stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kasper Tom & Rudi Mahall

Zapraszamy do Teatru BOTO na kolejne niezwykłe muzyczne wydarzenie, koncert Kaspera Toma wraz z Rudim Mahallem.

lip 24

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
wrz 25

piątek, godz. 19:00

bilety 35 zł
Duński perkusista Kasper Tom Christiansen jest jednym z najbardziej interesujących kompozytorów na dynamicznie rozwijającej się duńskiej scenie jazzowej. Jak wielu jej twórców perkusista nie ogranicza się w swoich inspiracjach jedynie do tradycji jazzowej. Jego muzyczna osobowość czerpie tak z elementów muzyki współczesnej jak i i wolnej improwizacji. W swoich kompozycjach często łączy chwytliwe melodie ze złożonymi strukturami oraz kunsztem instrumentalisty wysokiej próby. Nieustannie rzuca sobie kolejne wyzwania, bez przerwy próbując przesuwać muzyczne granice jego świata - nie zapominając jednak o tym skąd pochodzi.

jazz - koncerty w Trójmieście


Rudi Mahall - to muzyk doskonale znany na europejskiej scenie jazzowej z powodu unikatowego talentu i oryginalnego podejścia do grania nowoczesnego jazzu na klarnecie basowym. Rudi ma bardzo osobiste brzmienie i sposób gry. Jest uważany za jednego z najbardziej interesujących i przełomowych współczesnych klarnecistów basowych na świecie. W ciągu trzech ostatnich dekad fascynował słuchaczy jazzu w składach takich jak Der Rote Bereich, Die Enttäuschung i u boku Aki Takase. Inni jego współpracownicy to m.in. Kenny Wheeler, Jim Black, Lee Konitz i Barry Guy.
Występował na całym świecie, w tym na festiwalach: Jazz at the Mulhouse, Moers Jazzfestival, Jazzfest Berlin, także w Norwegii, Kanadzie, Afryce, Portugalii i Nowym Jorku.

Kasper Tom - perkusja
Rudi Mahall - klarnet, klarnet bassowy

wwww.kaspertom.com
www.soundcloud.com/kasper-tom
https://www.youtube.com/user/sopraadd/videos

Zapraszamy serdecznie.
Wstęp: 30 zł (ilość miejsc ograniczona do 50, zachęcamy więc do zakupów online)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij