stat
Impreza odwołana

Kasia Kadłubowska - White Lions

Zapraszamy na ekstremalny kameralny koncert gdańskiej wibrafonistki Kasi Kadłubowskiej. Wydarzenie promuje solowy program z nowej płyty White Lions.

lut 27

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 79 - 129 zł
Kup bilet
lip'21 31

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
Kup bilet
Muzyka zakorzeniona w ambiencie, klasyce oraz minimalizmie ma posłużyć słuchaczom jako odskocznia - trampolina do własnego wnętrza.

jazz - koncerty w Trójmieście


Na krążku znajduje się sześć utworów inspirowanych amerykańskim nurtem minimal music oraz muzyką świata - szeroko rozumianym folklorem. Dwa z pozoru odrębne nurty są wielką inspiracją dla kompozycji na wibrafon, kalimbę, darabukę i wokal.

"Ukłonem w stronę moich klasycznych korzeni są dwa aranże : Didos Lament z opery Hernego Purcella oraz jedna z część z Suit wiolonczelowych Bacha. Staram się zredefiniować klasykę oraz znaleźć ponownie miejsce na improwizację mającą swoje korzenie w muzyce klasycznej, a nie w jazzie. Punktem wyjściowym są dla mnie w chwili obecnej minimalistyczne formy, zapętlające się motywy, mantry.

Białe lwy to opowieści uwięzione w muzyce. Nie tylko historie o klarownej fabule, lecz historie wnętrza, historie nadzmysłowe, podróże wgłąb siebie i zakamarki natury duchowej, psychologicznej i metafizycznej. To most łączący widzialne i niewidzialne. To co
jest w środku: świat uczuć, refleksji, transcendencji, świadomości i podświadomości z tym co na zewnątrz światem zmysłowym, cielesnym, materialnym, werbalnym, namacalnym."

'Wyobraź sobie że bierzesz rozbieg. Biegniesz z całych sił przez kilka sekund i skaczesz.
Rozpościerasz ramiona i szybujesz jak na paralotni. Otacza cię cisza.''

Regulamin:
- obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem na górę
- obowiązkowe maseczki lub przyłbice na widowni
- każdy uczestnik musi podpisać oświadczenie o nie byciu osobą zarażoną lub na kwarantannie

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.