stat
Impreza już się odbyła

Kartka dla Szpitala Dziecięcego Polanki #rysowaneuśmiechem

Napiszcie kartki ze słowami otuchy, narysujcie laurki, obrazki, wyślijcie zdjęcia - my to wszystko zbierzemy i stworzymy największy transparent wsparcia w Polsce!

Obecne wydarzenia to trudny czas dla nas wszystkich. Są jednak wśród nas tacy, którym jest wyjątkowo ciężko. Całkiem niedawno uruchomiliśmy akcję pomocy domom dziecka, którym dostarczyliśmy nasze kreatywne boxy, aby chociaż tak umilić dzieciom czas izolacji i często rozłąki z najbliższymi.

Jak dobrze wiecie, co roku w dzień dziecka organizujemy akcję "Naucz dziecko dzielić się dobrem" i razem z Waszą pomocą wspieramy potrzebujących. Tym razem odrobinę przyspieszymy wydarzenie i z całego serca zachęcamy Was do wzięcia udziału w tegorocznym dzieleniu się dobrem.

Razem z naszymi animatorami pojedziemy pod okna Szpital Dziecięcy - Polanki, Gdańsk i tam umilimy dzieciom czas animacjami, muzyką, bańkami i uśmiechami od ucha do ucha(na ile to możliwe w maseczkach). To zrobimy my, a jaki będzie Wasz udział? To proste!

Ze względu na obecnie panującą sytuację, kartek nie możemy przekazać dzieciom do rąk, ale możemy i chcemy im pokazać jak wiele osób wspiera je w tym trudnym czasie, że wszyscy jesteśmy z nimi! To co? Tworzycie z nami transparent jakiego świat nie widział? Pokażmy jak dużo nas jest!


Kartki możecie nam dostarczyć na 3 sposoby:
1️.Przynieść osobiście i zostawić w specjalnie przygotowanym pudełku znajdującym się w przedsionku Szkoły Podstawowej nr 8 im. Przyjaciół Ziemi ul. Dragana 2 w Gdańsku od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

2️.Wysłać nam na maila skan kartki lub dobrej jakości zdjęcie(może być wasze, z napisem, życzeniami), my to wydrukujemy i dołączymy do pozostałych kartek.
Maile ślijcie na adres mailowy w tytule koniecznie napiszcie "Naucz dziecko dzielić się dobrem"

3️.Listownie na adres podany poniżej:
Akademia zabawy i edukacji Wykrzyknik
ul. Kamienna Grobla 5/30
80-763 GdańskAkcja trwa do wtorku 19.05

W piątek 22.05 o godzinie 12:00 zjawimy się z naszą ekipą i Waszymi kartkami pod oknami szpitala.

Dajcie znać znajomym, rodzinie - nie ważne gdzie mieszkają. Dobrem można się dzielić z każdego zakątka świata!

Pomagajmy, tak po prostu - prosto z serca!

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • aukcja / licytacja , imprezy i akcje charytatywne
  sie 5
  czwartek, g. 18:00 - 19:30
  Gdańsk, Mercure Gdańsk Stare Miasto
  Akcja Moda z sercem
 • imprezy i akcje charytatywne , bieg
  wrz 5
  niedziela, g. 00:00
  Trójmiasto
  Poland Business Run 2021