stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kari (2 opinie)

KARI to polska wokalistka, kompozytorka i producentka, uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej.

Relacja z imprezy

Była m.in. nominowana do Fryderyka w kategorii Debiut Roku, zdobyła nagrodę główną magazynu HIRO 2012, międzynarodowego Festiwalu Songwriterów, etc. Druga płyta "Wounds And Bruises" zwyciężyła w plebiscycie "Prześwietlamy 2013" portalu Musicis.pl (Album Roku), zdobyła szereg wyróżnień w rocznych podsumowaniach i plebiscytach, m.in.: Gazety Wyborczej, Brand New Awards 2013, Tygodnika Powszechnego, T-Mobile Music oraz CGM. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach takich jak Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, Free Form Festival, Good Fest, Slot Art Festival, Malta Festival i wielu innych, występując w większości muzycznych klubów w Polsce.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W 2014 utwór "The One" wszedł na playlistę BBC Radio 1 w ramach cyklu "BBC Introducing" i zebrał bardzo dobre recenzje od brytyjskich dziennikarzy. Zaowocowało to występem KARI na BBC RADIO's BIG WEEKEND w Glasgow na scenie BBC Introducing i zaznaczeniem swojej obecności na rynku brytyjskim.

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • Super

  Na prawdę świetna płyta , aż ciekaw jestem jak na żywo :-)

  • 3 0

 • Widziałem na Openerze

  Miałem dość spore oczekiwania bo podobało mi się to co słyszałem w necie. Niestety na żywo było słabo i nudno.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna
  paź 21
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Bartek Królik