stat
Impreza już się odbyła

Karaoke w Mefisto

Jak w każdy poniedziałek zapraszamy do śpiewania w Mefisto. I u nas każdy, komu chce się śpiewać i zmierzyć z wyzwaniem WYGRYWA PIWO.

w każdy wtorek (do 28.12), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy poniedziałek (do 07.02.2022), godz. 18:00 - 22:45

Gdynia,
Wstęp wolny
A jak to zrobić? Od początku 2020 następuje zmiana koncepcji i odnowienie właśnie WYZWAŃ. Nadal wystarczy zaśpiewać dwie piosenki, ale tym razem wybrane spośród wylosowanych w systemie challenge. Czyli albo spośród wylosowanych polskich sześciu albo zagranicznych ośmiu utworów.
Może nie być łatwo, ale czego nie robi się dla darmowego piwa, n'est ce pas? Prócz tego prowadzącemu zdarza się również uhonorować piwem naprawdę dobre wykonania. Warto się więc postarać.

koncerty w Trójmieście


A poza tym jak zwykle czeka na Was ponad 4000 (w tym 600 polskich) specjalnie dobranych utworów, profesjonalne mikrofony, alkohole w dobrych cenach i uśmiechnięci barmani. Przychodźcie, zobaczcie jak wygląda powiększone Mefisto i poczujcie uderzającą atmosferę nowej palarni (dla kopcących), osobnych wucetów, nowych blatów i lamp nad nimi.


Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.