stat
Impreza już się odbyła

Karaoke

Od 2 października wracamy z pełną mocą i z listą utworów do wyśpiewania w każdy wtorek. Zapraszamy serdecznie na nowe wyzwania, nowe piosenki nowe wykonania. Jedyne co pozostanie bez zmian to nasz hiper prowadzący - Mr Tomasz z duetu PRESTIGE DUO SOUND. A i on jak wiecie potrafi nas mile zaskoczyć. Co do niespodzianek to utwory w naszej tajemniczej kuli już się wyrywają, żeby być wylosowane.

w każdy czwartek (od 09.07.2020 do 09.07.2021), godz. 20:00

Wstęp wolny

w każdy czwartek (od 09.07 do 17.09.2020), godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W każdy czwartek w Klubie Ygrek najzabawniejsze i najbardziej energetyzujące Karaoke w trójmieście. Jest to forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Ale moi drodzy nie martwcie się, że nie znacie całego tekstu ulubionego przeboju, gdyż na monitorach wyświetlane są specjalnie dla śpiewających słowa utworów.

Stanie na scenie w świetle reflektorów z mikrofonem w ręku to jednak nie jedyna atrakcja naszego Karaoke. Każdy wykonawca dostaje u nas prezent w postaci kuponu, który może wymienić w barze na piwko. O tym kto zasłużył na nagrodę decyduje nasza porywająca i pełna wigoru prowadząca - Mary Jane Razor oraz zebrana w naszym klubie publika

Kochani nie pozostaje Wam nic innego jak zebrać ekipę i przybywać tłumnie do nas. Ekscytującą zabawą i umileniem Wam wieczoru zajmą się prowadzący Karaoke oraz barmani.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij