Impreza już się odbyła

Karaoke

W każdy czwartek w Klubie Ygrek najzabawniejsze i najbardziej energetyzujące Karaoke w trójmieście. Jest to forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Ale moi drodzy nie martwcie się, że nie znacie całego tekstu ulubionego przeboju, gdyż na monitorach wyświetlane są specjalnie dla śpiewających słowa utworów.

Stanie na scenie w świetle reflektorów z mikrofonem w ręku to jednak nie jedyna atrakcja naszego Karaoke. Każdy wykonawca dostaje u nas prezent w postaci kuponu, który może wymienić w barze na piwko. O tym kto zasłużył na nagrodę decyduje nasza porywająca i pełna wigoru prowadząca - MARY JANE RAZOR oraz zebrana w naszym klubie publika.

Kochani nie pozostaje Wam nic innego jak zebrać ekipę i przybywać tłumnie do nas. Ekscytującą zabawą i umileniem Wam wieczoru zajmą się prowadzący Karaoke oraz barmani. Co więcej! Jeśli któryś z Was miałby ochotę na tańce - to nie ma najmniejszego problemu, gdyż każdy blok Karaoke oddzielają przerwy taneczne. Wówczas można wyszaleć się na parkiecie przy najnowszych, radiowych przebojach, a także przy hitach lat 60, 70, 80 oraz 90.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.