stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kandace Springs / Ladies' Jazz Festival 2017 (1 opinia)

Wydarzenie w ramach

Jej głos może roztopić śniegi - powiedział Prince. Debiutowała płytą - od razu w Blue Note. Współpracuje z Larry Kleinem - producentem m.in. Melody Gardot, Lizz Wright, Herbiego Hancocka, Kandace Spirngs po raz pierwszy w Polsce. Fenomenalna Kandace Springs po raz pierwszy w Polsce!

lip 25

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
Kup bilet
Prince zaprosił ją do wspólnego wykonania Purple Rain w trzydziestą rocznicę wydania krążka, udzielała się na głośnym przeboju Sama Smitha Stay with me. Sama przyznaje się do wpływów Billie Holiday, Niny Simone, Elly Fitzgerald, Roberty Flack i Norah Jones. W jej utworach odnajdziemy jazz, soul, R&B, pop, a także elementy hip hopu. Ma raptem 27 lat i już jej płytę wydaje Blue Note!

jazz - koncerty w Trójmieście


Larry Klein, producent m.in. Herbie Hancocka, Joni Mitchell, Melody Gardot czy Lizz Wrigtht powiedział "kupiła mnie już pierwszą piosenką, którą mi zaśpiewała, a jej dymny głos wespół z frazą i ponad wiek mądrą interpretacją chwyciły mnie natychmiast". To właśnie on wyprodukował jej płytę Soul Eyes, z która artystka przyjedzie na pierwszy i jedyny w tym roku koncert w Polsce, który odbędzie się w ramach Ladies' Jazz Festival 2017.

 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    89 - 149 zł
dostępne na http://www.wck.org.pl/koncerty/opis/4487-kandace-springs-ladies-039-jazz-festival-2017.html

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.