stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kamp! - Live Tour (1 opinia)

Makes it happen i Sfinks700 prezentują: KAMP! Live.

Z materiału zebranego podczas letnich koncertów festiwalowych zespół wydaje nowy album Live - premiera odbędzie się już 22 października i oficjalnie rozpocznie ich jesienną trasę.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


KAMP! wraca do formuły full live act'ów. Po ostatniej płycie "Dare", szybko okazało się, że większości tych utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. Po krótkiej frustracji zespół zdecydował się na zmiany. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej w szczery i mocny sposób. Prosto z serca wypłynął nowy materiał na rdzennie inną formułę live. Wracają do korzeni. Pozwalają sobie na większą improwizację i zabawę, łącząc to z zupełnie nową jakością podczas występów na żywo.

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • a

    Dla mnie było świetnie. Klub i muzyka rewelacyjna. To z pewnością jeden z najlepszych zespołów w Europie w tym gatunku muzyki. Brakuje trochę, kontaktu z publiką, a brak bisów wskazuje, że jeszcze muszą się sporo nauczyć. Jeżeli nie odbije im sodówa i nie znikną przez to jak wielu przed nimi to zajdą daleko. Życzę im tego. Dla mnie genialnie i klimatycznie. Rewelacja.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.