stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kamil Bednarek & Band - Talizman (2 opinie)

Klub Scena zaprasza na koncert promujący nowy album Kamila Bednarka "Talizman".Wejście do klubu godz. 19.30
Kamil Bednarek & Band - start godz. 21:00

Kamil Bednarek - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Muzyczną przygodę na poważnie Kamil zaczął z zespołem StarGuardMuffin, z którym wydał epkę "Ziemia Obiecana". Szeroką popularność zdobył w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi "Mam Talent". Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin "Szanuj" uzyskał rzadki status podwójnej platyny. W 2011 StarGuardMuffin gościli na Jamajce i efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel "Jamaican Trip", gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy'ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół Bednarek. W 2012 roku nagrali wysoko ocenianą płytę "Jestem...", która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Na ścieżce dźwiękowej filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" znalazła się ich wersja "Dni, których nie znamy" Marka Grechuty.

Zespół cały czas regularnie koncertuje, m.in. na festiwalu w Jarocinie, Odjazdach, ORF, na dużej scenie Przystanku Woodstock oraz poza granicami - na Wyspach Brytyjskich i w USA. Pod koniec roku 2013 zespół Bednarek zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.

Kamil Bednarek na naszym koncercie wystąpi wraz z zespołem w składzie: Piotr Piter Bielawski, Piotr Zwierz Stanclik, Radek Szyszkowski, Maciek Pilarz, Łukasz Bzowski, Łukasz Zgoda, Michał Podżus, Kamil Stefański.


Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 zł
Standard: - 69 zł

W koncercie mogą brać udział dzieci będące pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Wszyscy zobowiązani są do posiadania biletu na koncert.

Gdzie kupić bilet:
ebilet.pl
Biletomat
* salony Empik
* kasa przed wejściem na koncert

Przeczytaj także

Leszek Cichoński Band
paź 20

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 45 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
FJJ 2018: Raczkowski/Kostka, Kamil Piotrowicz Sextet
paź 26

piątek, godz. 20:00 - 23:30

Gdańsk,
bilety 55 zł
ulgowy 25-45 zł
przedsprzedaż 45 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • reggae , muzyka elektroniczna
  paź 26
  piątek, g. 20:00
  Klub Ucho, Gdynia
 • reggae
  gru 1
  sobota, g. 20:00
  Wydział Remontowy, Gdańsk

Najczęściej klikane (7 dni)