stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kajtuś Czarodzej

Tu nie wchodź! Tak nie rób! Nie zaglądaj! Nie stukaj! - słyszy ciągle Kajtuś. A właściwie nie Kajtuś, a Antoś. A tak właściwie to Kajtuś Czarodziej. Jak do tego wszystkiego doszło...?

Nasza najnowsza premiera to historia ciekawego świata chłopca, w której mogą się przejrzeć zarówno dzieci jak i sami dorośli. Spektakl pokazuje trudy wychowania i dojrzewania, poszukując tej właściwej odpowiedzi na pytania jak zrozumieć dziecko, jak nie ograniczać jego rozwoju jednocześnie nie zostawiając go samego. Cyrkowa grupa aktorów tworzy świat, który ogląda się przez dziecięce różowe okulary. Tak, rodzicu, to spektakl również dla Ciebie!

Reżyseria: Maciej Konopiński; muzyka: Martyna Janczewska, Maciej Konopiński; aranżacje: Piotr Brajewski, Jan Wyrwiński; teksty piosenek: Martyna Janczewska; kostiumy scenografia: Magdalena Kurek; realizacja dźwięku i światła: Piotr Kądziela; obsada: Dorota Sadowska, Hanka Łubieńska, Martyna Janczewska, Jakub Piprowski, Mateusz Feliński; perkusja: Piotr Brajewski.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od 6 do 100 lat

Miejsce: Teren Szkoły Podstawowej nr 88 im. D.G. Fahrenheita w Gdańsku Świbnie
ul. Mieczysława Boguckiego 44

Dojazd: Z przystanku Dworzec Główny linia 112 (kierunek: Przegalina)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.