stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kajak Jamboree

Przed nami kolejna już odsłona spotkania podróżników i kajakarzy KAJAK JAMBOREE oraz ogólnopolskiego przeglądu filmów i zdjęć o tematyce kajakowej. Podobnie jak w ubiegłym roku, impreza odbędzie się w Gdyni w Klubie Muzycznym Ucho. W tym roku będzie to już dziesiąta, jubileuszowa edycja.

Termin: 18 marca, godzina 16:00.

Celem imprezy jest promocja kajakarstwa we wszystkich jego odmianach i kolorach, wymiana doświadczeń oraz podzielenie się swoimi przygodami i osiągnięciami. Spotkanie cieszy się niegasnącym zainteresowaniem i jak co roku spodziewamy się gości z całej Polski. Zapraszamy zarówno amatorów jak i profesjonalistów do zaprezentowania swoich filmów i fotografii ze szlaków wodnych. Produkcje i zdjęcia (po zaakceptowaniu przez organizatorów) zaprezentowane zostaną podczas spotkania i wezmą udział w konkursie, którego finał będzie miał miejsce w dniu imprezy.

Najlepsze prace zaprezentowane będą również na Targach Wiatr i Woda w Gdańsku oraz podczas Mistrzostw w Kajakarstwie Górskim na rzece Kamiennej w Szklarskiej Porębie. Ponadto wystawę fotograficzną obejrzeć będzie można przez cały rok na przystani wodnej Żabi Kruk w Gdańsku.

Termin zgłaszania prac mija 10 marca! Szczegółowy regulamin udziału znajduje się na stronie organizatora.
Serdecznie zapraszamy publiczność zainteresowaną filmową i fotograficzną oprawą kajakarstwa. Jeśli chcesz zobaczyć ciekawe miejsca, do których można dotrzeć kajakiem, poznać ludzi uprawiających kajakarstwo w każdej formie - ta impreza jest dla Ciebie!

Pod koniec części konkursowej każda karta do głosowania wypełniona przez osobę biorącą udział w imprezie weźmie udział w loterii z cennymi nagrodami przekazanymi przez sponsorów. Będą to m.in. voucher dla 2 osób na bezpłatny udział w 7-dniowym raftingu w Słowenii, ufundowany przez firmę M-CANOE oraz vouchery na kurs freestyle'u kajakowego, ufundowany przez CZAPLICKI FUN.

Plan imprezy:

16:00 Oficjalne rozpoczęcie
16:15 - Blok filmów pozakonkursowych:
Kajakiem przez życie - AKTK Bystrze
Spłynięcie z Mt Everest - Leo Dickinson (1976)

przerwa

18:30 Blok konkursowy 1

przerwa

20:00 Blok konkursowy 2

przerwa

21:30 - prelekcje gości:
Kajakiem wzdłuż polskiego wybrzeża - Bohumil Trunecka
Kajakarstwo w Szkocji - Piotr Gudan
Zakochaj się we freestyle'u kajakowym - Zosia Tuła
22:30 Zakończenie części oficjalnej imprezy


Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www.kajakjamboree.pl oraz na facebooku https://www.facebook.com/KajakJamboree/
Zapraszamy również na kanał Kajak Jamboree na YouTube, gdzie zamieściliśmy filmy z poprzednich edycji.

Kajak Jamboree organizowane jest przez Klub Filmowy we współpracy z Miastem Gdynia, Klubem Wodnym Żabi Kruk oraz Studenckim Klubem Kajakowym Morzkulc z Gdańska, pod patronatem Aleksandra Doby oraz trojmiasto.pl.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.