• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Kącik Zadumy - czyli dni uważności i ciszy w duchu mindfulness

Schyłek lata i początek jesieni to naturalny czas zbierania plonów i robienia zapasów "energii słońca" nagromadzonej latem w owocach, płodach rolnych, w nas samych... Czas stopniowego zwalniania tempa i przechodzenia w tryb jesiennej zadumy... Zapraszam do wspólnych poszukiwań balansu i "konserwowania" doświadczeń nagromadzonych latem.

gru 10

niedziela, godz. 14:00

bilety 35 zł
wyprzedane
gru 17

niedziela, godz. 10:00

bilety 200 zł
ulgowy 160 zł
przedsprzedaż 160 zł
Rozpoczniemy powitaniem, omówimy reguły ciszy i wejdziemy w nią medytacją. W ciągu dnia pojawi się kilka rodzajów medytacji i przerwy (jedna dłuższa obiadowa), w których wciąż będziemy utrzymywać ciszę. Zakończymy krótkim ćwiczeniem i rundą podsumowującą.

Weź ze sobą wygodne i ciepłe ubrania, skarpety (poruszamy się po obiekcie bez butów).
Koce, maty i poduszki do siedzenia są dostępne na miejscu, ale możesz przynieść też własne.
Warto wyłączyć telefon na cały czas trwania wydarzenia, a może nawet pozostawić go w domu
Zabierz ze sobą przynajmniej jeden posiłek (na około są restauracje i bary, ale czy warto przerywać ciszę?) i jeśli masz termos na ciepły napój. Na miejscu w każdej przerwie będzie można przygotowywać sobie herbatę lub kawę.

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zadatku. Szczegóły zostaną przekazane po dokonaniu zapisu.
Zapisy SMS: 536-965-595
lub e-mail: zapisy@laboratoriumoddechu.pl

Prowadząca - Marta Reszko:
Z wykształcenia psycholożka, coach Non-dual oraz certyfikowana nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Prowadzi kursy redukcji stresu MBSR, dni uważności, spotkania medytacyjne, a także warsztaty związane z rozwijaniem uważności. Od ponad 20 lat interesuje się rozwojem osobistym i duchowym poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami, m.in. w nurtach mindfulness, embodiment, non-dual.

Opinie