stat
Impreza już się odbyła

KOLOROWE PODWÓRKO z MOSAIC pokaz magii i animacje dla najmłodszych

8 - 24 października 2021, godz. 18.00

Gdańsk, Park Oruński ul. Nowiny 2B...
Wstęp wolny
Już w niedziele zapraszamy Was na kolejną imprezę z serii KOLOROWE PODWÓRKO. 
Po raz kolejny bawimy się z grupą cyrkową MOSAIC. 
Poza warsztatami cyrkowi i animacjami w ten weekend zaskoczą nas POKAZEM MAGII.
Start: godzina 14:00
Wstęp:
Dorośli - 10 zł do późniejszego wydania na barze.
Dzieci- FREE

GRUPA MOSAIC: 
Jesteśmy grupa cyrkową wyróżniającą się szeroką ofertą artystów o różnorodnych i nieprzeciętnych zdolnościach, których łączy pasja do sztuki. Akrobaci, szczudlarze, iluzjoniści, klauni czy mimowie, to zaledwie część naszego znakomitego zespołu. Kilkunastoletnie doświadczenie, zdobywane także na arenach zagranicznych, pozwala nam przygotowywać oryginalne eventy na najwyższym poziomie.
Prowadzimy zajęcia metodą pedagogiki cyrku dziecięcego.
Pedagogika cyrku to oryginalna forma twórczej aktywności oraz nowatorska metoda ćwiczeń i zajęć ruchowych. Podczas warsztatów pedagogiki cyrku uczestnicy odszukują i rozwijają swoje indywidualne talenty, nabywają umiejętności pracy w grupie, podejmowania wspólnych decyzji. Nabywają nowych zdolności manualnych. Zajęcia odbywają się w atmosferze wspólnej kreatywnej zabawy.
Pedagogika cyrku to nauka podstaw aktorstwa, żonglerki, akrobatyki, gimnastyki, pantomimy, klaunady. Zabawy cyrkowe rozwijają sprawność ogólną, koordynację ruchową, wyobraźnię, wdrażają do systematyczności. Uczestnicy zajęć zyskują większą pewność siebie i motywację do dalszego samodoskonalenia. Żonglowanie uaktywnia i synchronizuje obie półkule mózgowe, przez co wpływa na poprawę wyników w nauce.

DO ZOBACZENIA!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.