• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

K2 Spotkania na szczycie modowych trendów

Galeria KLIF zaprasza na wydarzenie K2 spotkanie na szczycie modowych trendów. Od lat projektanci podczas Fashion Weeków prezentują swoje propozycje tworząc trendy na kolejny sezon. Marki wprowadzają nowości do sklepów nawet kilka razy w roku. Ubrania i stylizacje od wieków pełniły różne funkcje, w tym oddawały klimat danego czasu i społeczeństwa. A czym jest moda dla nas współczesnych kobiet i co nam daje? Jakie trendy z wybiegów warto zaprosić do naszej szafy? Jak wyglądać stylowo niezależnie od wieku i rozmiaru? Nad tym zastanowimy się podczas rozmowy dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Pauliny Sykut- Jeżyny z ekspertką modową Patrycją Gaweł znaną w sieci jako @gadkamatka.

Uzupełnieniem wiedzy teoretycznej będzie warsztat z tworzenia stylizacji w modnym nurcie quiet luxury, który poprowadzi @gadkamatka.

PRELEGRNTKI
Paulina Sykut - Jeżyna

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Znana między innymi z prowadzenia takich programów telewizyjnych jak "Must Be the music. Tylko muzyka", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy imprez plenerowych takich jak "Sopot TOPtrendy Festiwal". Zdobyła dwukrotnie Telekamerę "TeleTygodnia" w kategorii "Prezenter Pogody". Nominowana do statuetki w kategorii "Gwiazda stylu".

@gadkamatka
Patrycja Gaweł znana w sieci jako @gadkamatka. Wielka pasjonatka mody, czerpiąca z niej satysfakcję i inspirację. Na co dzień twórczyni modowej marki osobistej na Instagramie, zgromadziła wokół siebie już niemal 100 tysięcy followersów. Stworzyła motywacyjne wyzwanie dla kobiet, serię modowych e-booków i niejednokrotnie już udowodniła, że ani wiek, ani rozmiar - nie mają znaczenia, jeśli tylko nauczymy się odpowiednio podchodzić do własnego stylu i mody. Wierna przekonaniu, że umiejętność ubierania się, co ważniejsze - ubierania się z odwagą, to prawdziwa sztuka! I z ogromną charyzmą - tej sztuki nas uczy.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać, iż w celu potwierdzenia uczestnictwa, należy zaakceptować udział klikając w link otrzymany z systemu rejestracji. Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

Zapraszamy do zapisów i przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy pamiętać, iż w celu potwierdzenia uczestnictwa, należy zaakceptować udział klikając w link otrzymany z systemu rejestracji.

Będziemy wdzięczni za punktualne przybycie.

Informacja o biletach

obowiązują zapisy

Opinie