stat
Impreza już się odbyła

Już 4 grudnia w Sali koncertowej gdyńskiej Szkoły Muzycznej wystąpi Jucho - czyli wokalistka związana przez wiele lat z zespołem Domowe Melodie. To preludium do jej powrotu na polską scenę muzyczną.

JUCHO, czyli Justyna Chowaniak - wokalistka, autorka tekstów, muzyki, poezji, producentka, fotografka. W latach 2004-2011 związana z Teatrem Buffo, brała udział m.in. w spektaklach: Metro, Romeo i Julia, Tyle Miłości, Polita. Założycielka, pomysłodawczyni i autorka piosenek formacji DOMOWE MELODIE, z którą w latach 2012-2018 podbiła serca polskiej publiczności. W ciągu sześciu lat zespół zagrał setki wyprzedanych koncertów w kraju, a także trasy po zakątkach Islandii, Portugalii oraz
Niemiec.

koncerty w Trójmieście


Oprócz warstwy muzycznej i producenckiej Jucho stworzyła również szatę graficzną okładek płyt wydawnictwa, oraz była odpowiedzialna za scenariusz i reżyserię teledysków zespołu. W grudniu 2018 Jucho oficjalnie zakończyła działalność formacji, wydając pożegnalną książkę pt. "Nutny Pamiętnik", która została nominowana do nagrody "Najpiękniejsza Książka Roku", a jej pierwsza edycja wyprzedała się w błyskawicznym tempie.

Po dwóch latach przerwy, Justyna powraca jako "JUCHO" z piosenką pt. "Drzewa", zwiastującą jej powrót na muzyczną ścieżkę. JUCHO dedykuje nowy utwór osobom wysoce wrażliwym i podkreśla, że tworzy jedynie to, czego sama jako człowiek na dany moment potrzebuje. Piosenki JUCHO to liryczne opowieści nasączone sporą dawką emocji, kobiecości, ciepła i buntu. W swoich nowych piosenkach JUCHO kontynuuje prostotę poetyckiej formy, którą zaprezentowała w Domowych Melodiach, przechylając tym razem
szalę rozrywki na rzecz refleksji.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.