stat

Jozef van Wissem / koncert Gdańsk (1 opinia)

Muzyka van Wissema intensywnie działa na słuchaczy; jest hipnotyzująca, czysta i minimalistyczna, tworzy niezwykłą, transcendentną atmosferę. Artysta nieprzerwanie jeździ po świecie, koncertując w klubach, ale i na festiwalach takich, jak All Tomorrow's Parties czy Primavera Sound.

mar 12

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
kwi'21 23

piątek, godz. 20:00

bilety 130 zł
Bilety wyprzedane
Jozef van Wissem odwołał trasę koncertową w PL. Koncert w Gdańsku się nie odbędzie. Osoby, które kupiły bilety, dostaną zwroty od portalu evenea.pl Zapraszamy na koncerty oraz wydarzenia, które jeszcze mogą się odbyć w tych czasach.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Van Wissem studiował w Nowym Jorku, gdzie obecnie mieszka, a także wykłada przedmiot o interesującej nazwie "Wyzwolenie lutni". Angażuje się również w rozmaite projekty, choćby skomponowanie "soundtracku" do obrazu Ambasadorowie Hansa Holbeina (zlecone przez National Gallery w Londynie), czy nagranie kilku kompozycji do gry Sims Medieval. W 2013 muzyk został doceniony na festiwalu w Cannes, zdobywając nagrodę za soundtrack do filmu Jima Jarmuscha Tylko kochankowie przeżyją. Nagrywał także z Tildą Swinton i Zolą Jesus. Każdy jego koncert to wyjątkowe doświadczenie; te mroczne, hipnotyczne kompozycje na stworzonej specjalnie dla artysty wyjątkowej, czarnej lutni po prostu trzeba usłyszeć.

BONY - Ta opcja jest dla osób, które wsparły Kolonię w czasie pandemii, kupując BONY na koncerty

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Przedsprzedaż
  50 zł

Opinie (1)

 • czas przestać pic

  widzę podwójnie

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.