• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Joga i Piano w naturze

Zapraszamy do Sopotu na wyjątkowe wydarzenie JOGA i PIANO W NATURZE NA ŁYSEJ GÓRZE - 2 września (sobota) godz. 9.00.

Joga prowadzona przez popularyzatorkę zdrowego stylu życia i ćwiczeń jogi Olę Żelazo odbędzie się z muzyką na żywo - koncertu fortepianowego z towarzyszeniem dzwonów rurowych i mis kryształowych w wykonaniu Tomasza Szwelnika i Aurelia Kurczyńskiej. Zapraszamy do posłuchania porannego koncertu oraz chętnych do ćwiczeń jogi w naturze. Kto nie uprawiał wcześniej jogi też może spróbować.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


A to wszystko w pięknym miejscu na Łysej Górze w Sopocie. Prosimy o zabranie ze sobą własnej maty do ćwiczenia jogi, karimaty, krzesełka lub poduszki do siedzenia. Zaczynamy o 9.00 bądźcie chwilkę wcześniej. Muzyka Piano w naturze jest komunikacją, która otwiera ludzkie serca i pozwala zajrzeć do swojego wnętrza, daje ulgę, ukojenie i radość. Do ćwiczeń jogi przy muzyce na żywo zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania! Mieszkańców Trójmiasta i turystów!
Na Łysą Górę w Sopocie jedzie się ulicą Stefana Żeromskiego i skręca się w prawo w ulicę Zbigniewa Herberta.

Zajęcia jogi poprowadzi Ola Żelazo dyplomowana instruktorka pilatesu i fitnessu, nauczycielka jogi, trenerka jogilatesu. Prowadzi jeden z popularniejszych kanałów w branży fitness na YouTubie i aktywnie działa w swoich social mediach. Z uśmiechem, energią i pasją motywuje do aktywności fizycznej w trosce o swoje ciało i umysł.

Wydarzenie PIANO W NATURZE NA ŁYSEJ GÓRZE jest współorganizowane i wspierane przez Fundację Źródło Tworzenia, Urząd Miasto Sopot, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, restaurację KLAKIER, Spółdzielnie Mieszkaniową Przylesie Sopot, esopot.pl.

Przeczytaj także

Opinie

 • zajęcia rekreacyjne , joga
  gru 5
  wtorek, g. 18:30
  Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 60
  Zajęcia rolowania