stat
Impreza odwołana

Joey Tenuto i Jan Błędowski

Od przynajmniej 20 lat lat Joey Tenuto już to robi, do czego został stworzony: czaruje świat swoją muzyką. Niemal co wieczór, jego włoskie nazwisko wybrzmiewa na scenach południowej Florydy i dalej, aż po bluesową "Ziemię Obiecaną" - Chicago.

blues - koncerty w Trójmieście


Młody Joey w wieku 6 lat grał już na scenie z ojcem, w jego Joe Tenuto Band. Urodził się z gitarą w dłoni. Od tego czasu używa jej każdego dnia, by ekscytować fanów bluesa w całej Ameryce. Grał z wieloma znakomitościami: z "Doc Allisonem", członkie zespołu Jamesa Browna. Z basistą zespołu Muddy Watersa Johnem Sauterem. Z Ricky Williamsem, który nagrywał płyty z Ben E. Kingiem i pisał utwory dla The Temptations, oraz z byłym perkusistą zespołu rockowego Molly Hatchet, Scottem Craig'em. Joey jest urodzonym wykonawcą. W marcu 2017 Joey rozpoczął współpracę z jednym z najbardziej znanych europejskich skrzypków blues-rockowych Janem Błędowskim z polskiej grupy Krzak.
paź 27

wtorek, godz. 19:00

bilety 49 zł
ulgowy 39 zł

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.