• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jesienne warsztaty kreatywne i ekologiczny jarmark

Czy z plastikowych butelek po napojach, zakrętek i foliowych worków można stworzyć jesienne dekoracje? Odpowiedź na to pytanie znajdą uczestnicy kolejnych warsztatów z cyklu "Zielone zapędy", które w sobotę 8 października odbędą się Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. W zajęciach będzie można wziąć udział w godzinach od godziny 12.00 do 17.00. Wydarzeniu będzie towarzyszył jarmark, gdzie będzie można zakupić ekologiczne produkty.

Przerabianie pozornie nieużytecznych przedmiotów pozwala rozwinąć kreatywne myślenie i dać "drugie życie tym przedmiotom". Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na kolejne warsztaty kreatywne z cyklu "Zielone zapędy" oraz na ekologiczny jarmark.

Rodzinne warsztaty kreatywne
Podczas październikowego spotkania uczestnicy wykorzystają materiały, które każdy z nas może znaleźć w domu. Z plastikowych butelek, zakrętek, foliowych worków na śmieci oraz papieru powstaną jesienne dekoracje. Powstaną nietoperze i bajkowe czarownice. Prowadzący zajęcia podpowiedzą, jak osiągnąć zamierzony efekt. Wszystkie materiały potrzebne do wspólnej zabawy, będą dostępne na miejscu. W zajęciach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Ekologiczny jarmark
Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Będzie to doskonała okazja, żeby kupić jesienne dekoracje, a także porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.

Ekologiczne spotkanie "Zielone zapędy" odbędzie się w sobotę 8 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Opinie