stat
Impreza już się odbyła

Jesienna Fabryka Slime

Zapraszamy na warsztaty tworzenia slime'ów. Każde dziecko nauczy się jak zrobić profesjonalnego slime'a, zrobi go i zabierze w pudełku do domu.

paź 26

poniedziałek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł

w każdy poniedziałek (do 21.06.2021), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
Jesienna nuda? Wyślij dziecko na Fabrykę Slime i ciesz się wolnym czasem. Fluffy, crunchy, butter, jiggly, glossy...Dziwnie brzmi, ale Wasze dzieci dobrze wiedzą co się kryje za tymi nazwami, bo kochają slime'y! Slime to masa plastyczna domowej roboty o zróżnicowanych kolorach, fakturze i strukturze, potocznie zwana glutkiem. Można ją kupić w sklepie, ale istnieje wiele przepisów na własnoręcznie robiony slime.

Slimey służą przede wszystkim zabawie, ale też wyciszają, uczą koncentracji i cierpliwości (dziecko musi nauczyć się co z czym działa, a co nie), pobudzają kreatywność (wykorzystanie różnych materiałów i testowanie kolejnych rozwiązań), skłaniają do pracy zespołowej, ale uczą też odpowiedzialności (przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, sprzątanie, które po zrobieniu slimea wymaga dyscypliny).

Ilość miejsc ograniczona! biuro@kalamo.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.