• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jeremy Pelt Four & Quartet (USA)

Jeremy Pelt stał się w ostatnich latach jednym z najlepiej rozpoznawalnych i charakterystycznych trębaczy młodego pokolenia jazzmanów. Rozwijając swój indywidualny wyjątkowy styl, Pelt uczył się bezpośrednio od mistrzów gatunku, takich jak Cliff Barbaro, KeterBetts, Bobby "Blue" Bland, RaviColtrane, Frank Foster, Winard Harper, Jimmy Heath, Vincent Herring, John Hicks, CharliPersip, Ralph Peterson, LonniePlaxico, BobbyShort, Cedar Walton, Frank Wess, Nancy Wilson i The Skatalites - by wymienić tylko kilkoro spośród najważniejszych.

maj 31

środa, godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
SALA KONCERTOWA
Start godz.19.00
AFTER PARTY - JAZZ JAM SESSION & Stowarzyszenie Muzyków Jazzowych.

jazz - koncerty w TrójmieścieJeremy Pelt często koncertuje ze słynnymi składami jazzowymi, w tym m.in. The Roy Hargrove Big Band, The Village Vanguard Orchestra i The Duke Ellington Big Band, jest też członkiem The Lewis Nash Septet oraz The Cannonball Adderley Legacy Band featuring Louis Hayes. Jako lider Pelt nagrał dotychczas 10 albumów studyjnych i koncertował na całym świecie z różnymi zespołami, goszcząc na największych festiwalach jazzowych.

Albumy Jeremy'ego Pelta i jego występy na żywo nieodmiennie cieszą się zarówno powodzeniem wśród publiczności, jak i przychylnymi recenzjami nie tylko w Stanach Zjednoczonych.O jego muzyce pisał w The Wall Street journal legendarny producent Nat Henthoff, natomiast Downbeat Magaizne I Jazz Journalist Association przez wiele lat z rzędu nominowały go do tytułu Wschodzącej Gwiazdy Trąbki. Tegoroczne koncerty odbywają się w ramach trasy promującej najnowszą płytę Jeremy'ego Pelta, "Tales, Musings, and OtherReveries" (HighnoteRecords, 2015).

http://jeremypelt.net/photos.html
Jeremy Pelt Quartet wystąpi w niedzielę, 25 października 2015 o godzinie 19 w Klubie Muzycznym Scena w Sopocie.

SKŁAD ZESPOŁU :
Jeremy Pelt - trąbka
Simona Premazzi- piano
Josh Ginsburg- kontrabas
Darrell Green- perkusja

Filmy:
http://jeremypelt.net/video.html
Bilety w cenie;
miejsca siedzące 75 zł
stojące 55 zł
Dostępne Restauracja Smak Morza
eBilet.pl
Salony Empik

Stowarzyszenie Muzyków Jazzowych oraz Restauracja Smak Morza zapraszają na cykliczne koncerty pt. Jazz Jam Session.WSTĘP WOLNY
ZAPRASZAMY!
GODZ.20:00

JAZZ JAM SESSION

Wydarzenia organizowane są we współpracy z sopockim Stowarzyszeniem Muzyków Jazzowych. Na deskach "Sceny" gościmy największe sławy trójmiejskiej śmietanki jazzowej:


FILM

Lista Członków Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych

1. Janusz Mackiewicz
2. Leszek Możdżer
3. Przemek Dyakowski
4. Wojciech Staroniewicz
5. Maciej Grzywacz
6. Dominik Bukowski
7. Tomasz Sowiński
8. Artur Jurek
9. Irek Wojtczak
10. Leszek Dranicki
11. Joanna Knitter - Posiewnik
12. Dariusz Herbasz
13. Marcin Wądołowski
14. Ilona Damięcka
15. Andrzej Józefów
16. Piotr Mania
17. Marcin Bożek
18. Aleksander Kamiński
19. Mirosław Andrukowicz
20. Grzegorz Sycz
21. Piotr Jankowski
22. Małgorzata Szmuda
23. Kamil Mazur
24. Małgorzata Klawiter
25. Magdalena Bursa

Imprezy Jazzowe odbywają się od 9 listopada ubiegłego roku. Z tygodnia na tydzień cieszą się coraz większym uznaniem mieszkańców Trójmiasta. Gościmy koneserów tego gatunku oraz osoby rozpoczynające swoją muzyczną edukację.


Restauracja Smak Morza to idealne miejsce na dobry początek dnia, spotkanie przy kawie, rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Co tydzień zapraszamy na spotkanie z jazzem.

Nie jest tajemnicą, że tak jak w większości restauracji, ryby smażymy, a zupy gotujemy. Jednak u nas zyskają Państwo zupełnie inne spojrzenie na kulinaria. Do przygotowywania naszych dań stosujemy specjalną metodę Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin.

Polega ona na zamykaniu produktów w woreczkach próżniowych i umieszczaniu ich w gorącej wodzie, której temperatura jest precyzyjnie kontrolowana. Tak przygotowywane dania zachowują najwyższe walory odżywcze i zaskakują zdecydowanie lepszym smakiem.

Nasz szef kuchni to prawdziwy pasjonat swojego zawodu, pragnący zaproponować Państwu efekty swojej pracy,
używając przy tym jedynie najlepszych produktów. Propozycje z karty Restauracji Smak Morza kuszą wyjątkowym i niebanalnym smakiem.

Menu restauracji obfituje w wiele wyśmienitych dań z kuchni śródziemnomorskiej. Specjalnością restauracji są ryby i owoce morza. Taki wieczór z pewnością dopełni Koncert Na Żywo, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki jazzowej i sprawi, że ten wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy.


więcej na:
www.smakmorza.pl

https://www.facebook.com/smakmorza

Opinie