stat
Impreza już się odbyła

Jennifer Lopez (62 opinie)

pop

Jennifer Lopez - niekwestionowana gwiazda muzyki pop i czołowa postać światowego showbiznesu, jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii muzyki przyjedzie po raz pierwszy do Polski! Wielki koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.

Relacja z imprezy

Wstęp na stadion od godz. 17.30. Start koncertu o godz. 19.30. Koncert potrwa do dwóch godzin.

pop - koncerty w Trójmieście


Jennifer Lopez to nie tylko jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii muzyki, ale również niekwestionowana gwiazda showbiznesu. Od wielu lat z powodzeniem realizuje się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako modelka, czy aktorka. Wystarczy przypomnieć, że była nominowna do Złotego Globu oraz Grammy Awards. O skali jej popularności najlepiej świadczy fakt, że wśród latynoamerykańskich aktorek i piosenkarek to właśnie Jennifer Lopez jest najlepiej zarabiającą artystką na świecie. - Nie mamy wątpliwości, że jej koncert będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspolnie z operatorem PGE ARENA jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez w Gdańsku.

Informacje organizacyjne i dojazd:
Bramy PGE Areny w dniu koncertu zostaną otwarte o godzinie 17:30. Koncert Jennifer Lopez został zaplanowany na godzinę 19:30. - Przed koncertem nie będzie żadnego supportu.

Osoby, które nabyły bilety na płytę boiska, powinny pamiętać, żeby kierować się na PGE Arenę odpowiednimi wejściami. W przypadku biletów w strefie Golden Prestige (najbliżej sceny) należy wchodzić na stadion tunelem numer 2. Sektor B to wejście tunelem numer 1, a sektor C to tunel numer 4. Warto podkreślić, że nie ma możliwości, żeby tym samym wejściem wchodzili fani do różnych sektorów. Ważna informacja - przy wejściu do każdego sektora będą znajdowały się toalety oraz punkty gastronomiczne.

Przy wejściu na trybuny będą obowiązywać takie same zasady jak przy okazji meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Arenie. To znaczy, że wejście odbywać się będzie poprzez bramki oznakowane kolorami trybun oraz numerami bądź literami odpowiednich sektorów, zgodnie z informacjami wskazanymi na biletach.W trakcie koncertu Jennifer Lopez obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer. Dozwolone jest jedynie wnoszenie aparatów kompaktowych. Nie można również wnosić ostrych przedmiotów (w szczególności parasoli z ostrymi zakończeniami), broni i materiałów pirotechnicznych. Na teren stadionu nie można również zabierać własnych napojów, z wyjątkiem napojów w plastikowych butelkach (maksimum pół litra, oryginalnie zakręconych).

Organizatorzy koncertu zadbali również o bezpłatny dojazd do PGE Areny. W dniu koncertu ze stacji Gdańsk Główny do stacji Gdańsk Stadion - Expo kursować będzie kilka specjalnych pociągów SKM. Ich odjazdy zaplanowano na godzinę: 17:25, 17:50, 18:15, 18:40, 19:05 i 19:15. Z kolei po zakończeniu koncertu pociągi będą kursować w odwrotnym kierunku. Ich odjazdy ze stacji Gdańsk Stadion - Expo zaplanowano na: 22:10, 22:20, 22:30, 22:42.

Dla uczestników koncertu dostępny będzie również parking P4 płatny jednorazowo 15 złotych. Opłatę parkingową uiszczać należy przy wyjeździe w kasach automatycznych (przy postoju poniżej 1 godziny nie pobiera się opłat). Będzie również funkcjonować parking P5 dla osób niepełnosprawnych, oraz parking P1 dla gości VIP.

W dniu imprezy wszyscy przybywający na koncert będą mogli skorzystać z pomocy wolonatriuszy. Ich wyróżnikiem będzie zielony strój Euro 2012. Wolontariusze pojawią się na parkingach oraz przy tunelach wejściowych na stadion,. Ich zadaniem będzie kierowanie ruchem widzów oraz udzielanie informacji o drogach wejścia i wyjścia.


Jennifer Lopez zaprasza na swój koncert do Gdańska.Jennifer Lopez karierę muzyczną zaczynała w 1999 roku albumem "On the 6", który bez większych problemów trafił do pierwszej dziesiątki listy Billboard 200. Jednym ze znaków rozpoznawczych Jennifer Lopez w tym okresie twórczości stał się międzynarodowy hit, grany do dziś w rozgłośniach radiowych "Let's Get Loud". Utwór ten przyniósł piosenkarce nominację do Nagrody Grammy. Po nim powstawały kolejne przeboje. 24 lipca tego roku Jennifer Lopez wydała płytę "Dance Again... The Hits", na której znajdują się takie hity jak "On The Floor" czy "I'm I'm Into You", które osiągnęły olbrzymi komercyjny sukces, a także największe przeboje piosenarki.

- Wszystkie albumy wokalistki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że w trakcie swojej kariery zdobyła tak wiele nagród przemysłu muzycznego - podkreśla Mateusz Pawlicki z Prestige MJM. W 1999 roku piosenka "If You Had My Love" otrzymała Billboard Music Awards za najlepszy teledysk. Album "On The 6" już w 2000 roku mógł pochwalić się MTV Video Music Awards za płytę roku. W 2000 roku Jennifer Lopez została również uznana za najlepszą międzynarodową artystkę, a także otrzymała MTV Europe Music Awards dla najlepszego artysty R&B. Nagrodę MTV Music Awards w kategorii najlepsza artystka Lopez zdobywała również w 2001 i 2002 roku. W 2003 roku utwór "Alive" został wybrany piosenką roku i otrzymał dzięki temu Billboard Latin Music Awards. W tym samym roku piosenkarka została również najlepszą artystką pop w American Music Awards. Z kolei 2004 roku w prestiżowym notowaniu Billboard Latin Music Awards piosenką roku był utwór "I'm Glad".

Sukcesy Jennifer Lopez odnosiła również jako aktorka. Zagrała w ponad 20 filmach. Już w 1998 roku była nominowana w kategorii najbardziej obiecująca aktorka (MTV Movie Award) i otrzymała nominację do Złotego Globa w kategorii najlepsza aktorka za rolę w filmie "Selena". W 1999 roku została wyróżniana nominacją za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Co z oczu, to z serca". Podobna nominacja spotkała ją dwa lata później za udział w filmie "Cela".

Jennifer Lopez ma także niemałe osągnięcia w biznesie.Piosenkarka i aktorka może pochwalić się własną linią perfum, ubrań, butów czy posiadaniem restauracji Madre's w South Lake w Pasadenie (Kalifornia). Jest również producentką reality show "DanceLife". 18 maja 2012 roku została uznana za najbardziej wpływową gwiazdę według magazynu Forbes, pokonując m. in. takie osobistości jak Oprah Winfrey oraz Justin Bieber. - Wszystko to potwierdza, że mamy do czynienia z gwiazdą największego kalibru. Koncert takiego artysty będzie z pewnością godnym otwarciem muzycznym tak nowoczesnego obiektu jak gdańska PGE Arena. Wierzymy, że przejdzie on do historii jako wyjątkowe wydarzenie - podkreśla Borys Hymczak, prezes zarządu Arena Gdańsk Operator.

Gdański koncert będzie częścią europejskiego tournee artystki. W jego trakcie Jennifer Lopez zaśpiewa w największych miastach Starego Kontynentu: od Paryża poprzez Madryt, Lizbonę, Zurych i Sztokholm, a na Moskwie skończywszy.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Bilety można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: EMPIK oraz MEDIA MARKT). Bilety kosztują od 99 do 450 złotych (loże VIP).

Organizatorzy uruchamiają sprzedaż dodatkowej puli wejściówek, gdyż po ostatecznych ustaleniach z szefem produkcji koncertu dotyczących ustawienia sceny częciowo została odsłonięta widoczność z niektórych miejsc na stadionie. Miejsca z ograniczoną widocznością to propozycja dla osób, które chcą uczestniczyć w koncercie Jennifer Lopez za znacznie mniejszą cenę. Bilety obowiązują na miejsca w sektorze R, z którego widoczna będzie jedynie część sceny. Wejściówki będzie można nabywać w cenie 70 zł od wtorku, 25 września od godziny 10 za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com.

Opinie (62) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni