Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jemy Na Stadionie (19 opinii)

Podczas weekendu 22-24 marca 2019 r. Stadion Energa Gdańsk już po raz trzeci będzie przyciągał wyjątkowymi zapachami potraw z całego świata. W atmosferze wiosennego, rodzinnego pikniku zainaugurowany zostanie "streetfoodowy" sezon na największym zlocie food trucków w Trójmieście - Jemy Na Stadionie.

Relacja z imprezy

To wyjątkowa okazja do odbycia wyjątkowej kulinarnej podróży szlakiem najpopularniejszych potraw z 5 kontynentów. W tym roku dla wygody uczestników impreza rozpocznie się już w piątek i potrwa do niedzieli.

Food trucki zaparkują przy parkingu P4 (wjazd od ul. Żaglowej). Przez trzy dni blisko 70 pojazdów na dwóch, trzech i czterech kołach będzie karmić mieszkańców Trójmiasta oryginalnymi potrawami z całego świata, a tym samym Stadion Energa Gdańsk zamieni się w największą "restaurację" na Pomorzu.Pasjonaci dobrego jedzenia znajdą tutaj pyszne zupy, przystawki, dania główne, a także desery, kawę i zimne napoje. Nie zabraknie uwielbianych przez Polaków oryginalnych burgerów, świeżych frytek i wspaniałych potraw kuchni tybetańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, polskiej i wielu innych. Będą pyszne frytki, sandwiche, burgery, pizza, dania z woka, paluchy churros, pastrami, chilli con carne, guacamole, zapiekanki, podpłomyki, wrapy, a także wyśmienite lody, owoce w czekoladzie, mini pączki, aromatyczna kawa, lemoniada na ciekłym azocie, zimne piwo z portfolio Browaru Amber, i wiele innych.

- Nasz event to nie tylko okazja na pyszny, wyjątkowy posiłek, ale także doskonała promocja różnorodności smaków, zdrowego jedzenia, oraz integracja lokalnej społeczności wokół tematyki kulinarnej - mówi Krzysztof Bieńkowski, jeden z organizatorów wydarzenia.

Ale jedzenie to nie jedyna atrakcja wydarzenia. Imprezie towarzyszyć będą bezpłatne aktywności dla najmłodszych. Klub Sportowy Movement Arena wprowadzi dzieciaki w meandry parkour - dzięki wykwalifikowanym instruktorom w specjalnie wyznaczonej strefie będzie można się nauczyć sztuki pokonywania przeszkód za pomocą własnego ciała. Dodatkowo będzie szansa wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, np. za najszybsze pokonanie wyznaczonej trasy. Z kolei Escaperooms.pl zaproponuje konkursy, w których będzie można wygrać darmowe vouchery i zniżki!

Dzięki partnerom wydarzenia - Zoltar i PitStop na FB organizatora (www.facebook.com/events/2183560488626807/) do wygrania darmowe wejściówki na laserowe strzelanki i na tory gokartowe.Wśród zaproszonych na zlot food trucków znajdą się m. in.:
Bella Cafe, Burger Byku, Lord Burger, Bydgoskie Złote Paluchy Churros, Czarrosy, El Compadre, Flammaster, Garden Truck, Gringobar, Kiełbus, Krewetka i kurczak, Le Mini, Cafe Rolka - Lodorolki, Migrand Zapiekanki, Momo smak - kuchnia tybetańska, Pan Burger, Pan Fryta, Pulled Pork F.T., Smaki ulicy, Sweetgang, Szaszlykarnia.pl, U lodziarzy, Wokking, Farsz Food, Traditional Hungarian, Momo Smak Pad Thai

Przeczytaj także

Opinie (19)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.