stat
Impreza już się odbyła

Jedziemy do Rumunii - warsztaty podróżnicze

W październiku wyruszamy do państwa, z którego wywodzi się Dracula! Podróżnicze warsztaty, które odbędą się 12 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje Rumunii. Wstęp bezpłatny!

paź 29-31

czwartek - sobota, godz. 11:00

bilety 34 zł
ulgowy 30 zł
paź 31

sobota, godz. 10:00 - 12:00

bilety 40 zł
Zamki, wampirze opowieści, malownicze góry i pełne czarów legendy to tylko niektóre z ciekawostek kojarzonych z Rumunią. Warsztaty z cyklu "Mali podróżnicy" w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk zapewnią moc rozrywek dla dzieci o różnorodnych upodobaniach. W programie wydarzenia przewidziano m.in. warsztaty artystyczne, na których powstaną ceramiczne miseczki wzorowane na sztuce z Horezu, a także podróżnicze podchody.

Uczestnicy zajęć będą wędrować "palcem po mapie", odkrywając fakty i mity związane z Rumunią, a w podróż tradycyjnie zabiorą dzieci mali podróżnicy: Lola, Mela i papuga Kiko. Maluchy dowiedzą się, że państwo słynie m.in. z dużej populacji niedźwiedzi brunatnych, a Rumuni to bardzo gościnny i życzliwy naród. Nie zabraknie rumuńskich bajek i legend oraz wampirzych zabaw w towarzystwie Draculi. Będzie się działo!

Zdobyta wiedza i umiejętności będą sprawdzane podczas podróżniczych podchodów, w czasie których dzieci będą miały za zadanie rozwiązać tematyczne zagadki i krzyżówkę. Uczestnicy zajęć odbiorą również naklejki, które wkleją do dzienniczka małych podróżników.

Warsztaty podróżnicze odbędą się 12 października w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia odbędą się w dwóch turach, o godz. 12.00 oraz 14.30. Wstęp bezpłatny!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.