stat

Jazz dla najmłodszych: Improwizacja i skala o szczęśliwa jazzowa rodzinka

W niedzielę 9 grudnia 2012r. o godz. 16 w Mieście Aniołów odbędzie się już ostatni w tym roku koncert z cyklu adresowanego do młodych odbiorców muzyki jazzowej.

lip'21 31

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
Kup bilet
Tym razem, koncert będzie przepełniony niespodziankami. Takiej atrakcji chyba nikt się nie spodziewa! Bohaterem koncertu będzie wspaniała muzyka meksykańska, lecz nie tylko. Zagości marimba, cajon i wiele, wiele innych instrumentów z Ameryki Łacińskiej. Gośćmi będą Javier Nandayapa i Mirna Yam. Para meksykańskich muzyków specjalizujących się w grze na marimbie i wszelakich instrumentach perkusyjnych. Dlaczego właśnie oni i muzyka meksykańska w ramach koncertów jazzowych?

jazz - koncerty w Trójmieście


Wystąpi:
Javier Nandayapa
Mirna Yam
Piotr Sutt o prowadzenie

Zaplanowany na początku cyklu temat ostatniego koncertu wyjaśnia wszystko: Temat, improwizacja i skala o szczęśliwa jazzowa rodzinka

W muzyce Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej jest najwięcej, tak istotnej w muzyce jazzowej improwizacji. Skala, specyficzna harmonia i tradycje wykonawcze są nierozerwalną częścią folkloru meksykańskiego. Tematem są najpopularniejsze, znane i uwielbiane przez wszystkich tradycyjne melodie. To tworzy szczęśliwą muzyczną rodzinkę. Czy dla nas okaże się to także jasne?

Przekonywać nas będzie Piotr Sutt, perkusista, pomysłodawca tematów i myśli muzycznych koncertów. Wraz z etnicznymi instrumentami, wspomnieniami kultur Majów i Azteków oraz małżeństwem Mirną i Javierem przeniesiemy się w zimowe popołudnie do jakże barwnych tropików Ameryki Środkowej.

Informacje:
Miasto Aniołów
tel. 58 768 58 31
tel. kom. 504 025 222
info@miastoaniolow.com.pl
www.miastoaniolow.com.pl

Koordynator projektu:
Lucyna Labudda
tel. 504 038 470
l.labudda@gmail.com
www.atrybut.com.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • kolędy i pastorałki , teatr dla dzieci , spektakl muzyczny
    gru 3-10
    g. 18:00
    Gdańsk, Akademia Muzyczna
    GRaMuz #5