stat
Impreza już się odbyła

Jasiu w Krainie Bajek

Oto najnowsza bajka dla dzieci, Teatru Rozmaitości z Gdańska -"Jasiu w Krainie Bajek". Jest to opowieść o chłopcu, który nie znał jeszcze żadnej bajki i postanowił wyruszyć w świat w poszukiwaniu Krainy Bajek.

Droga do celu nie jest jednak prosta, trzeba bowiem wykonać wiele trudnych zadań aby się tam znależć. Jasiu jednak, przy pomocy dzieci, pokonuje wszystkie przeszkody i w końcu Kraina Bajek stoi przed nim otworem. Niestety, czeka go tu wielkie rozczarowanie. W Krainie Bajek rządzi zły król Hurum-Burum który wypędził poza granice swego Królestwa, wszystkie bajkowe postaci. Jasiu razem z ukrywającym się w lesie Koziołkiem-Matołkiem snuje zabawny plan obalenia z tronu złego króla. Gdy im się to udaje, razem z dziećmi wybierają nowego i mądrego króla, przyjaznego wszystkim bajkowym postaciom.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
  • Kontakt
    58 555-22-34
Bilety w cenach 10 zł – dziecko | 15 zł rodzic do kupienia w foyer teatru na 45 min przed każdym spektaklem. Zniżka 5 zł na bilet normalny na Kartę Sopocianina oraz Kartę do Kultury a także bilet rodzinny (2 osoby dorosłe+2 dzieci)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.