stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jarmark Świąteczny - Ze Szperka Mikołaj Rusza

Magia świąt oraz najprzyjemniejsze zimowe atrakcje zagoszczą ponownie na Świątecznym Jarmarku przygotowanym przez Galerię Szperk. W specjalnie zaaranżowanym przed Galerią świątecznym miasteczku po raz kolejny staną drewniane domki, wypełnione po brzegi bożenarodzeniowym klimatem, skupione wokół wspaniałej zimowej atrakcji, jaką w tym roku będzie lodowisko wraz z wypożyczalnią łyżew.

mar 14-15

sobota - niedziela, godz. 13:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 1  zł

25 lipca - 16 sierpnia 2020

Gdańsk,
Wstęp wolny
Na wszystkich miłośników szusowania po lodzie, poza ponad 200 metrową taflą, czekać będzie także moc atrakcji w postaci warsztatów, pokazów i prezentacji, natomiast poszukujący świątecznych upominków znajdą tu całą masę wspaniałych produktów w postaci rękodzieła oraz regionalnych specjałów. Nie zabraknie także typowo świątecznych atrybutów, na środku lodowiska stanie bowiem, wielka pięciometrowa choinka, a tuż obok kontenera przeznaczonego na warsztaty pojawi się specjalnie zaprojektowane, oryginalne monidło z aniołem przy którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Program trzeciego weekendu - 20-21 grudnia 2014

W trzeci weekend Świątecznego Jarmarku "Ze Szperka Mikołaj Rusza" zapraszamy na warsztaty plastyczno-recyklingowe, warsztaty muzyczne oraz występy artystyczne, a także wyjątkowy blok sportów zimowych na lodowisku: podstawy łyżwiarstwa figurowego oraz zajęcia z hokeja.

20 grudnia 2014 (sobota)

WARSZTATY
12:00-14:00| Papierowe sowy
Warsztaty tworzenia ozdobnych sówek z tekturowych rolek , idealne jako zawieszki na choinkę.

14:00-16:00 | Warsztaty robienia zabawek dla zwierząt
Własnoręcznie robione zabawki dla zwierząt to wspaniała zabawa, dzięki której przekonamy się na ile znamy upodobania naszych pupili. Stworzymy m.in. włóczkowe warkocze, szmaciane gałgany i pompony dla kota.

16:00-18:00 | Ozdoby choinkowe na klamerkach
Powstaną serduszka, ptaszki i inne papierowe cuda, które będzie można przypiąć do choinki lub prezentu.

NA LODOWISKU I WOKÓŁ

16:00-18:00
>> pokazy hokejowe oraz trening na lodowisku
>> kolędy na żywo w wykonaniu solistów ze Studia Artystycznego Muza
>> czytanie bajek dla najmłodszych
>> konkurs Maluchy3miasto
>> świąteczne zgadywanki
>> konkursy z nagrodami
>> dj-set


21 grudnia 2014 (niedziela)

WARSZTATY
12:00-14:00 | Choinkowe origami
Z papieru do pakowania stworzymy zwierzątka wykonane techniką origami, które następnie zamienimy w unikatowe ozdoby choinkowe.

14:00-16:00 | Foto-bombki
Tylko u nas wyjątkowe bombki z własnym zdjęciem! Przyjdź, my zrobimy Ci zdjęcie oraz pomożemy wykonać unikatową ozdobę choinkową, która może być także oryginalnym prezentem dla najbliższych.

16:00-18:00 | Warsztaty DJ-skie z DJ Karolem!
Przygotuj się muzycznie na święta i zmiksuj sobie własny set. Kto powiedział, że kolędy zawsze muszą brzmieć tak samo, u nas możesz je śmiało poddać nowej aranżacji i uzyskać zaskakujący efekt.

NA LODOWISKU I WOKÓŁ
14:00-16:00 | Zajęcia z łyżwiarstwa figurowego z instruktorkami z Klubu Łyżwiarskiego IceSkater
16:00-17:00 | Hokejowa rozgrzewka na lodzie z Gdyńskim Klubem Hokejowym
17:00-18:00 | konkursy, zabawy DJ-set
Poza podstawowym zakresem działania Jarmarku Świątecznego z lodowiskiem pojawi się weekendowo szereg dodatkowych atrakcji, a wśród nich między innymi, liczne warsztaty (projektowania ozdób świątecznych, wypiekania i ozdabiania bożonarodzeniowych łakoci, kreatywnego pakowanie prezentów, projektowania kartek i karnecików świątecznych i wiele innych) oraz atrakcje realizowane na tafli lodowiska, takie jak: kursy jazdy na łyżwach, pokazy akrobacji na lodzie, wyścigi łyżwiarskie, turniej hokeja, a nawet kolędowanie. Warsztaty odbędą się w ogrzewanym kontenerze, a rodzice pragnący udać się na zakupy będą mieli możliwość pozostawienia swoich pociech pod opieką wykwalifikowanych animatorów.Wszystkie te atrakcje dostępne będą nieodpłatnie, poza lodowiskiem, które dostępne będzie za okazaniem paragonu z zakupów w dowolnym sklepie na terenie Galerii Szperk za min. kwotę 10 zł.W tym specyficznym okresie wypełnionym magią świąt nie zapominamy także o potrzebujących, w wybrane dni w ramach Jarmarku będziemy kwestować na rzecz gdyńskiego Hospicjum dla dzieci "Bursztynowa Przystań". Szczegółowe informacje a temat akcji dostępne będą już wkrótce na stronie internetowej i FB Galerii, a także na stronie Hospicjum www.hospicjum.gdynia.pl/Planując zakupy oraz święta nie zapomnij odwiedzić Galerii Szperk.

Godziny otwarcia Jarmarku Świątecznego:
pon.-pt. 15:00-21:00
sob. 12:00-21:00 oraz niedz. 12:00-20:00

Godziny otwarcia lodowiska:
pon.-sob. 10:00-21:00
niedz. 10:00-20:00

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni