stat

Jan Serce

pop

Koncert Jana Serce został przełożony na 10 października. Tego samego dnia wystąpi jeszcze jeden zespół - nazwę ogłosimy w przyszłości. Nowe ceny biletów zostaną podane, gdy zostanie ogłoszony drugi zespół, który zagra 10 października. Bilety sprzedane na pierwotny termin 4.04 zachowują ważność 10.10 Bilety zakupione na 4.04 można oczywiście zwrócić w terminie do 10.10.2020 do g.18.00.

Uwaga: do 14 kwietnia zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:
⦁ Bilety zakupione w sklepie internetowym - prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres
⦁ kasa@klubzak.com.pl PDF-u biletów lub potwierdzenie zamówienia otrzymanego ze sklepu internetowego oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.
⦁ Bilety zakupione w kasie Klubu Żak - prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres
⦁ kasa@klubzak.com.pl: nr biletu, nazwy wydarzenia, daty wydarzenia oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres. Do 14 kwietnia 2020 kontakt z kasą Klubu Żak tylko drogą elektroniczną: kasa@klubzak.com.pl !

pop - koncerty w Trójmieście


"Jan Serce to nie nowicjusz na muzycznej scenie, a już zwłaszcza krakowskiej. Muzycy związani z rockową nadzieją Straight Jack Cat oraz radosną Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, czyli Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski postanowili połączyć to, co najlepsze z dotychczasowych doświadczeń. Postała piosenkowa opowieść o sympatycznym, uczuciowym, choć nie zawsze przebojowym i zaradnym osobniku, borykającym się z poezją i prozą miłości. Nazwa zespołu nawiązuje oczywiście do świetnego serialu, emitowanego na ekranach polskich telewizorów w latach 80-tych, z Kazimierzem Kaczorem w roli głównej. Choć twórcy muzycznego Jana pamiętają perypetie romantycznego, starego kawalera (tak się kiedyś przecież określało singla płci męskiej) przez dźwięki grzechotek, to okazuje się, że facet, zagubiony w świecie uczuć, w poszukiwaniu swojej drugiej połówki to temat nieustannie aktualny.

Jeśli chodzi o stronę brzmieniową krakowskiemu Janowi Serce przebojowości nie brakuje. Przebojowości, ubranej zarówno w gitarowe, jak i taneczne brzmienia. "Nie będę tańczył" to debiut miły dla ucha i niosący otuchę skołatanym sercom. Nie tylko należącym do Janów."

Radiokrakow.pl

w każdy czwartek (do 09.07.2021), godz. 20:00

Wstęp wolny
lis 19

czwartek, godz. 18:00

Gdynia,
Kup bilet

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij