stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jan Serce

pop

Aleksander Czerkawski - wokal / Michał Zachariasz - gitara, klawisze / Sebastian Kaszyca - perkusja / Łukasz Kastelik - gitara elektryczna, sampler / gość: Odet - wokal

"Jan Serce to nie nowicjusz na muzycznej scenie, a już zwłaszcza krakowskiej. Muzycy związani z rockową nadzieją Straight Jack Cat oraz radosną Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, czyli Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski postanowili połączyć to, co najlepsze z dotychczasowych doświadczeń. Postała piosenkowa opowieść o sympatycznym, uczuciowym, choć nie zawsze przebojowym i zaradnym osobniku, borykającym się z poezją i prozą miłości.

pop - koncerty w Trójmieście


Nazwa zespołu nawiązuje oczywiście do świetnego serialu, emitowanego na ekranach polskich telewizorów w latach 80-tych, z Kazimierzem Kaczorem w roli głównej. Choć twórcy muzycznego Jana pamiętają perypetie romantycznego, starego kawalera (tak się kiedyś przecież określało singla płci męskiej) przez dźwięki grzechotek, to okazuje się, że facet, zagubiony w świecie uczuć, w poszukiwaniu swojej drugiej połówki to temat nieustannie aktualny.

Jeśli chodzi o stronę brzmieniową krakowskiemu Janowi Serce przebojowości nie brakuje. Przebojowości, ubranej zarówno w gitarowe, jak i taneczne brzmienia. "Nie będę tańczył" to debiut miły dla ucha i niosący otuchę skołatanym sercom. Nie tylko należącym do Janów."
Radiokrakow.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Bilet ulgowy
  20-30 zł
30 zł – ulgowe*
35 zł – super zniżka* na Kartę do Kultury
40 zł – bez zniżek

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Uwaga: do 14 kwietnia zwrotu biletów można dokonać w następujący sposób:
⦁ Bilety zakupione w sklepie internetowym - prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres
⦁ kasa@klubzak.com.pl PDF-u biletów lub potwierdzenie zamówienia otrzymanego ze sklepu internetowego oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres.
⦁ Bilety zakupione w kasie Klubu Żak - prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną na adres
⦁ kasa@klubzak.com.pl: nr biletu, nazwy wydarzenia, daty wydarzenia oraz nr konta bankowego i dane właściciela konta: imię i nazwisko, adres. Do 14 kwietnia 2020 kontakt z kasą Klubu Żak tylko drogą elektroniczną: kasa@klubzak.com.pl !

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock , pop
  paź 23
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Gdynia Arena
  The Gentlemen
 • rock , pop , muzyka na żywo
  paź 28
  środa, g. 19:00
  Gdańsk, Hard Rock Cafe
  Koncert DuoAcoustic